ייגר

זן קנאביס ייגר

 THC 18% – 23%

ייגר (Jaeger) הוא זן בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת בלו דרים (Blue Dream) עם אל איי קונפידנשיאל (LA Confidential) או מבידול פנוטיפ מסוים של הינדו קוש (Hindu Kush). המסתורין בנוגע למקור הזן לא נגמר כאן – לא ידוע מי פיתח אותו אלא רק איפה זה קרה, וגם אלה סברות בלבד. למרות זאת, ייגר זכה לפופולריות רבה בקרב מפתחי זנים ומגדלים בזכות הטעם הייחודי שלו והשפעתו בעלת הפוטנציאל הטיפולי העשיר. התפרחת הסגלגלה מעלה ארומה אדמתית חריפה עם תווי דיזל. טעמה אדמתי עם תווי ליקריץ׳ מתוקים בסיומת. השפעתו  מרפה את השרירים, משרה רוגע נעים וממקדת את המחשבה. יחד עם זאת, הזן מומלץ גם להתמודדות עם כאבים כרוניים.

השפעה: מרפה שרירים, מרכז, מרגיע, יצירתיות

טעמים: אדמתי, חריף, דיזל, מתוק


לא לגמרי ברור מי יצר את הזן המכונה ייגר או אפילו מאילו זנים הגנטיקה פותחה. לפי תפוצתו והכרונולוגיה של הופעתו בארה״ב, ניתן לשער שהוא נוצר באזור אורגון. באשר לזני המקור, לפי הסיפור הנפוץ ביותר הזן נוצר מהכלאה של שני זנים. הראשון הוא בלו דרים – היבריד בעל גוון כחלחל והשפעה משככת כאבים ומעודדת יצירתיות. השני הוא אל איי קונפידנשיאל – זן בעל אופי אינדיקה ומקורות אפגניים מעניינים. יחד עם זאת, ישנם מומחי קנאביס המאמינים כי ייגר הוא בסך הכל פנוטיפ של גנטיקת הינדו קוש – זן מקומי מאפגניסטן. למרות המסתורין האופף את העבר של ייגר,  העתיד שלו מזהיר. מגדלים רבים משתמשים בייגר לפיתוח זנים המפיקים תפרחות המאפיינות בארומות ובטעמים יוצאי הדופן שמאפיינים אותו. 

חריף אבל מתוק

ייגר מייצר תפרחות מחוספסות וסגלגלות עם עלווה ירוקה ושיערות עלי בגוון חום בהיר. מלבד הצבעוניות המרתקת, התפרחת הדחוסה מעלה ארומה בעלת נוכחות אדמתית חזקה עם תווים חריפים וניחוח דיזל חזק שמשתחרר רק לאחר עיבודה. הטעם מסביר בדיוק למה קראו לזן על שם המשקה הגרמני הנפוץ. הטעם המאפיין את ייגר אדמתי עם תווי ליקריץ׳ מתוקים דומיננטיים בסיומת. פרופיל הטרפנים המאפיין את ייגר מציג דומיננטיות של פינן, מירסן, לימונן, קריופילן, לינלול ונרולידול.

מרפה, משחרר

ייגר מפיק ריכוזי THC הנעים בין 18% ל-23%. הזן מתאים לשימוש בעיקר בשעות הערב בזכות ההשפעה המרפה שלו. ייגר מעודד רפיון שרירים המתפשט במהרה לאורך כל הגוף ומסייע בשיכוך כאבים כרוניים ולחצים עודפים בשרירים, במפרקים ובאיברים הפנימיים. הזן משרה גם רוגע המאפשר ריכוז ומחשבה יצירתית וחופשית המתאימה לביצוע משימות שלא מצריכות השקעה פיזית גדולה. ייגר מומלץ בעיקר למתמודדים עם דיכאון, פוסט טראומה וחרדות.


מצאו מוצרי ייגר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן