אמנזיה

אמנזיה קנאביס סאטיבה

THC 18%-22%

סאטיבה

אמנזיה (Amnesia) היא אחת מגנטיקות הקנאביס האירופאיות המפורסמות ביותר והיא נוצרה בשלהי שנות ה-90. סאטיבה זו זכתה בעשרות פרסי גביע קנאביס וקיבצה אינספור אוהדים מסביב לעולם בזכות השפעה וטעמים עוצמתיים ובלעדיים. הגנטיקה נוצרה על ידי חברת קנאביס הולנדית שנקראת סופר סטריינס (Super Strains) ובזמנו נקראה היי-פרו (Hy-Pro). היא שווקה בשנותיה הראשונות בייחורים בלבד, מה שדחף מגדלים ליצור מאות הכלאות משלהם לאמנזיה המקורית. האמנזיה יעילה במיוחד למטופלים הסובלים מבעיות מצב רוח, דיכאונות ומצבי חרדה שונים.

השפעה: מצב רוח, מרגיע

טעמים: מתוק, חריף, הדרי


אמנזיה היא גנטיקת סאטיבה הולנדית מפורסמת שנוצרה על ידי סופר סטריינס (היי-פרו, בזמנו). הגנטיקה הראשונית שנקראה אמנזיה פותחה משילוב של זן אפגני עם נוויל׳ס הייז (Nevil’s Haze), שהינו זן בעל אופי סאטיבה פרי ידיו של נוויל שונמייקר, חלוץ הקנאביס ההולנדי – אוסטרלי. אמנזיה שצמחה לראשונה מספר שנים לאחר מכן הפכה בעצמה לזן סאטיבה דומיננטי עם הכרה בינלאומית במהרה, אך שווקה תחילה בייחורים בלבד. הקושי שבהשגתה דחף מגדלים ליצור צאצאים רבים לאמנזיה. כתוצאה, היום ישנם כמאתיים זנים הנשענים על אמנזיה המקורית של סופר סטריינס, חלקם אף נקראים באותו שם. 

דוגמה לכך היא גנטיקת אמנזיה שנוצרה מהצלבת סינדרלה 99 (Cinderella 99) עם ג׳ק הרר (Jack Herer), זן סאטיבה קלאסי מפורסם. לגנטיקה זו כשלעצמה פותחו מספר גרסאות המשך על ידי וורלד אוף סידס (World of Seeds) ודה פלאנט (The Plant), כל אחד עם זן נוסף שהצטרף למתכון. חברת דינאפם (Dinafem) המפורסמת גם כן שיחררה גרסה משלה לאמנזיה שפותחה מסופר סילבר הייז (Super Silver Haze), נורת׳רן לייטס (Northern Lights) וסקאנק (Skunk). גם גרסה זו זכתה למספר גנטיקות בת.

הדרי, מתוק ומתובל

גנטיקת האמנזיה מפורסמת בפרופיל טרפנים המורכב מטרפינולן, קריופילן, אוסימין, לימונן, מירסן, פינן ולינלול. קוקטייל טרפנים ייחודי זה מייצר ארומה עשירה ומתוקה המאחדת בתוכה תווים פירותיים ופרחוניים וממשיכה לסיומת הדרית ומתובלת. הטעמים של האמנזיה מתחלקים לשני קטבים – הראשון מתוק, פירותי ופרחוני המאפיין גם את גנטיקת הבאבלגאם. הקוטב השני הדרי ומתובל, מזכיר קטורת או קליפות עץ מעלות עשן.

תשכחו ממה שמפריע לכם

אמנזיה מפיקה פרופיל קנבינואידי נטול CBD אך בעל ריכוז של כ-20% THC. זהו נתון יחסית סטנדרטי לגנטיקת קנאביס עתירת THC בשנת 2020, עם זאת זה היה אחוז יחסית גבוה כשהגנטיקה נחשפה לראשונה. היא מפורסמת בהשפעה אנרגטית במיוחד המעוררת אפקט ממריץ שמשפר את מצב הרוח, משרה יצירתיות ונלחם ביעילות בחרדות, דיכאונות ודאגות בכלל. ההשפעה של הזן שכלית כמעט לגמרי, ועוברת לרוגע גופני קל רק לקראת סוף הטיפול. הזן מומלץ במיוחד למטופלים הסובלים מבעיות מצב רוח, דיכאונות, חרדות ודאגות שונות.

הסופר סטאר של סופר סטריינס

אמנזיה היא הגנטיקה המפורסמת ביותר של סופר סטריינס, חברת קנאביס הולנדית עם מספר ענפי עיסוק בתעשייה. היא פותחה לאחר אמצע שנות התשעים והפכה לשם דבר בעולם גנטיקות הקנאביס. הזן קטף כעשרים פרסי גביע קנאביס בעצמו ומאות צאצאיו זכו בעשרות פרסים גם הם. אמנזיה מאופיינת בארומה סכרינית, פירותית ופרחונית המתובלת בתווי הדר וקטורת. הטעמים דומים אך מופיעים בסדר שונה. ההשפעה של אמנזיה מומלצת למטופלים המחפשים סיוע עם בעיות מצב רוח שונות. הזן מפורסם בהשפעה מעוררת, מרוממת ואנרגטית במיוחד שמשפרת את מצב רוח, משרה יצירתיות ומפיגה מתחים וחרדות.


מצאו מוצרי אמנזיה

T24.4%
C0.1%
סאטיבה
12% הנחה
12%-
המלאי אזל
3.0952380952381 out of 5
המחיר המקורי היה: 249 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 219 ₪.
T16.9%
C0.1%
סאטיבה
המלאי אזל
סאטיבה
T21.5%
C0.1%
המלאי אזל
T23.2%
C0.1%
סאטיבה
המלאי אזל
4.6 out of 5
239 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן