צ׳רי פאנץ׳

זן צ׳רי פאנץ׳ קנאביס אינדיקה

THC 22-29%

אינדיקה

צ׳רי פאנץ׳ (Cherry Punch) הוא זן קנאביס בעל אופי אינדיקה דומיננטי שפותח מהכלאת צ’רי איי קיי 47 (Cherry AK47) עם פרפל פאנץ׳ (Purple Punch). מדובר בזן צעיר יחסית שפותח לקראת 2018 ובאותה שנה כבר זכה בתחרות קנאביס בקליפורניה. יש לו פרופיל טרפנים הדרי במיוחד שמעשיר את תפרחותיו בארומה וטעמי דובדבן. צ׳רי פאנץ׳ מרגיע את קצב המחשבה, מרומם מצב הרוח.

השפעה: אופוריה, מרפה שרירים, מרגיע

טעמים: פירות יער, אדמתי, מתוק


צ׳רי פאנץ׳ הוא אמנם זן קנאביס צעיר שפותח רק לקראת 2018, אך חובבי קנאביס בארה״ב וקנדה מספרים כי יש בגנטיקה הזו משהו מיוחד. הוא פותח מהכלאה של פרפל פאנץ׳ מובחר עם צאצא איי קיי 47 (AK47) בעל פרופיל טרפני ייחודי שסיפק לתפרחות טעם דובדבן. תכונה זו זיכתה אותו בכינוי צ’רי איי קיי 47. הזן נולד בחממות הקליפורניות של סימביוטיק ג׳נטיקס (Symbiotic Genetics) וזכה בפרס בתחרות במשולש הברקת כבר בשנה בה נוצר. נכון לשנת 2021  סימביוטיק עדיין לא משווקת את הזרעים שלו בצורה מסחרית. דבר זה הופך את תפרחות צ׳רי פאנץ׳ לקשות להשגה ללא יבוא גם למגדלים בינלאומיים.

פירות יער ואדמה

צ׳רי פאנץ׳ זכה בשמו (צ׳רי=דובדבן) בזכות תווי הדובדבן המתוקים שעולים מן התפרחת ומאפיינים את חוויית הצריכה. תחילה הניחוח פירות יער אדמתי ומתקתק, אך לאחר עיבוד ניתן גם תווים הדריים חמצמצים שמסבירים את מקור השם. בעישון או באידוי מורגש טעם הפרי המתקתק, אם כי קיימים תווי בסיס אדמתיים ואפילו מעט חריפים. פרופיל הטרפנים הנפוץ בזן דומיננטי במירסן, קריופילן ולימונן.

אינדיקה – לייט

לצ׳רי פאנץ׳ ריכוזי THC גבוהים במיוחד שנעים בין 22% ל-29%. בהתאם, הוא מומלץ לצרכנים מנוסים או כאלו שמרגישים בנוח עם צריכת תפרחות עתירות THC. לזן השפעה מרגיעה שמאטה את קצב המחשבה, מפיגה לחצים ומתחים ומרוממת מצב רוח אופורי. הוא מרפה את טונוס השרירים ומשרה רוגע עמוק ונעים. צ׳רי פאנץ׳ מתאים לשימוש בעיקר בשעות אחה״צ, הערב והלילה ומומלץ למתמודדים עם חרדות, פוסט טראומה, לחצים וכאבי שרירים. 


מצאו מוצרי צ׳רי פאנץ׳

T24%
C0.1%
אינדיקה

חסר במלאי

5 out of 5
349 

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Duplicate entry '75579846' for key 'PRIMARY']
INSERT INTO `wpql_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_wc_term_counts', 'a:1:{i:23;s:3:\"609\";}', 'no') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן