קאלי

זני קאלי קנאביס קליפורניה
קאלי הוא כינוי שייכות גאוגרפי לקנאביס שמקורו בקליפורניה, ארה״ב. ברבות השנים זני קנאביס שפותחו בקליפורניה וזכו בכינוי זני קאלי הפכו לשם נרדף לקנאביס איכותי.

כמו הרבה גידולים חקלאיים, גם לקנאביס יש אזורי גידול מובחרים. הצלחתו של אזור גידול תלויה במזג האוויר, באיכות חומרי גלם, בתרבות ובכישורים של מגדלי הקנאביס באזור. אחד מאזורי גידול הקנאביס המובחרים בעולם נמצא באזור המכונה משולש הברקת (Emerald Triangle) בקליפורניה. חקלאות הקנאביס הקליפורנית היוצאת ממשולש הברקת מגדירה את הסטנדרט לאיכות ומהווה את אחד ממוקדי הפיתוח הגנטי הבולטים בתחום. 

קליפורניה הייתה המדינה הראשונה בארה”ב להתיר שימוש בקנאביס לצרכים רפואיים בשנות ה-90. כך שלמגדלי הקנאביס באזור היה חופש לשכלל את טכניקות הגידול ולפתח זני קנאביס עוצמתיים במיוחד. מגדלי הקנאביס שנהנו מהאקלים הנינוח באזור הצליחו להפיק תפרחות באיכות שכמעט ולא נראו עד אז. זני ‘קאלי’ ואזור משולש הברקת החלו להתפרסם, תחילה בארה״ב ואז בעולם כולו, לאט לאט מושך לאזור עוד ועוד מגדלים מוכשרים. 

בשנים האחרונות, המגדלים בקליפורניה מפתחים זני בוטיק שזוכים לבמה והכרה בתרבות הקנאביס העולמית, וחלקן פורצות ומתפרסמות בעולם כולו. תעשיית הקנאביס הקליפורנית הולידה אינספור מגדלי על, דמויות מפתח, חברות וזנים קאנוניים ששינו את תעשיית הקנאביס לנצח. בזכות כל אלה, המושג ׳קאלי׳ הפך למילה נרדפת לקנאביס איכותי עם שורשים בקליפורניה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן