צ’רי פאי

זן קנאביס צ'רי פאי אינדיקה

THC 23-26%

אינדיקה

צ’רי פאי (Cherry Pie) שמכונה לעתים צ’רי קוש (Cherry Kush) הוא זן קנאביס בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת דורבן פויזן (Durban Poison) עם גרנדדי פרפל (Granddaddy Purple). צ’רי פאי אסף את הטוב ביותר מהשילוב הזה בין הסאטיבה אנרגטית לאינדיקה הדומיננטית שמפיקה תפרחת בארומת פירות יער. תפרחות צ’רי פאי מאופיינות בצבעוניות ירוקה עם נגיעות של סגול, ניחוח פירות יער מתקתק וטעם דומה המתלווה לארומה. השפעתו מרגיעה משככת כאבים. 

השפעה: מרפה שרירים, משכך כאב, מרכז

טעמים:  פירות יער, מתוק


לא ידוע מי יצר את צ’רי פאי, אך הסיפור מאחורי זני המקור מספר שהוא פותח מהכלאה של שתי גנטיקות קנאביס מפורסמות. הראשונה היא דורבן פויזן, סאטיבה דומיננטית שמגיעה מדרום אפריקה. דורבן פויזן מתאפיין בתפרחת עם ארומה ייחודית בעלת אופי חריף ותווים מתוקים שמזכירים סוכריות. דורבן פויזן הוכלא עם זן נוסף שנקרא גרנדדי פרפל, מזני האינדיקה המפורסמים בעולם בעיקר בזכות צבעוניות סגולה עמוקה וארומת פירות היער. 

דובדבן ופירות יער

צ’רי פאי מפיק תפרחת קטנה בצבעוניות ירוקה עם מעט נגיעות של סגול. התפרחת קשיחה ומעלה ניחוח מתוק שמזכיר דובדבן. בעיבוד הפרחים הניחוח נפתח ותווי פירות יער נוספים לקינוח עם תווי אדמה מתוקים ונגיעות של אורן. בטעם ניתן להרגיש את אותו המקבץ – זר מתוק של טעמי דובדבן, פירות יער, אדמה ואורן. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בצ’רי פאי הם מירסן, לינלול, פינן, לימונן וקריופילן

כמעט היבריד

צ’רי פאי מייצר ריכוז THC שנע בין 20% ל-26%, לרוב מעל 23%. זהו ריכוז THC גבוה שמתאים בעיקר לצרכני קנאביס ומטופלים המעוניינים בתפרחת עוצמתית. למרות הריכוז העוצמתי, הזן מתאים לשימוש בצהריים, אחר הצהריים ובערב הודות לאופי ההשפעה שלו. למרות שצ’רי פאי מוגדר כאינדיקה, הוא לא מכביד עם עייפות עוצמתית במהרה. הזן מרפה את טונוס השרירים, עוזר להתמודדות עם כאבים, משרה קצב מחשבה רגוע ומקל על ריכוז ויצירתיות. צ’רי פאי מתאים בעיקר למתמודדים עם כאבים כרוניים, לחץ, חרדה, דיכאון, פוסט טראומה ובעיות במערכת העיכול.


מצאו מוצרי צ’רי פאי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן