פרוטי פבלס

זן קנאביס פרוטי פבלס היבריד

THC 20%-28%

היבריד

פרוטי פבלס (Fruity Pebbles) הוא כינוי לקבוצת זני קנאביס בעלי אופי היברידי וזני מקור מסתוריים. הזנים זכו לתהילה סביב שנת 2006 בקליפורניה, וחברות קנאביס אמריקאיות שימרו אותם כדי שיוכלו לשחזר את הקסם הייחודי שלהם בעתיד. פרוטי פבלס בדרך כלל מתאפיין בתפרחת חרוטית בעלת מרקם חלק וקשיח. הארומה שלו משלבת נוכחות טרופית מתוקה עם תווי פירות יער. וטעם דומה שמזכיר קינוח פירותי במיוחד. השפעתו משמחת כמעט כמו חוויית הצריכה ומעודדת מצב רוח טוב, אופוריה ופרצי צחוק.  

השפעה: מצב רוח, אופוריה

טעמים:  טרופי, פירות יער, מתוק


השם פרוטי פבלס התפרסם סביב שנת 2006 בקליפורניה, כשכמעט כל דיספנסרי (בית עסק לרכישת קנאביס רפואי) החזיק בגרסה משלו לזן. למרבה הצער, לא הייתה זו אותה גנטיקה אלא קבוצה של מספר זנים שונים ולא בהכרח קשורים זה לזה. המטרה של המגדלים השונים הייתה להגיע לטעם ולארומה הנחשקים באותה תקופה, טעם וארומה דומים לאלו המאפיינים את דגני הבוקר פרוטי פבלס – Fruity Pebbles. 

כשהטרנד צמח, חברת אליין ג’נטיקס (Alien Genetics) לקחה תחת חסותה ליצור גרסה אחידה, הדירה ומקורית שתבטא בצורה היעילה ביותר את חוויית הצריכה הנחשקת של פרוטי פבלס. הצוות התחיל ליצור את זן האם – הכלאה בין גרנדדי פרפל (Granddaddy Purple) עם גרין ריבון (Green Ribbon), והתקדם לאב: הכלאה בין טאהו או ג’י (Tahoe OG) לאליין קוש (Alien Kush). החיבור בין האב לאם יצר את פרוטי פבלס או ג’י (FBOG / Fruity Pebbles OG) – הזן ההדיר והיציב ביותר שמייצג את הטרנד הקליפורני מ-2006.

טרופי ומתוק

זני פרוטי פבלס מתאפיינים בדרך כלל בתפרחות חרוטיות בעלות מבנה קשיח ומרקם חלק, בלי הרבה גושים בולטים. התפרחת ירוקה אך לעתים מפגינה גם גוונים שונים של סגול. מה שמאחד את כל זני פרוטי פבלס הוא חוויית הצריכה שמורכבת מארומה וטעם המזכירים את דגני הבוקר שנקראים באותו השם. הארומה שלו טרופית מתוקה המזכירה מנגו, פפאיה ופירות יער. הטעם שמאפיין את החוויה גם כן מתוק ומזכיר מאפה עם פירות טרופיים, אוכמניות ותותים. הטרפנים הדומיננטיים בזן הם מירסן, לימונן ופינן.

אופורי ומצחיק

פרוטי פבלס מפיק ריכוז THC שנע בין 20% ל-28%. זהו ריכוז גבוה המתאים בעיקר למטופלים וצרכני קנאביס ותיקים. הוא זן היברידי ומתאים לשימוש בכל שעות היום. השפעתו מתבטאת בעיקר במצב רוח מרומם ואופורי המעודד תקשורת פתוחה, מחשבה יצירתית ופרצי צחוק. בנוסף, הזן יכול לעודד תיאבון מוגבר ולעזור בהתמודדות עם כאבים כרוניים קלים עד בינוניים ומיגרנות. פרוטי פבלס מומלץ בעיקר על ידי מטופלים המתמודדים עם דיכאון, תשישות כרונית וחרדה. 


מצאו מוצרי פרוטי פבלס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן