מנגו הייז

זן קנאביס מנגו הייז סאטיבה

THC 17%-19%

סאטיבה

מנגו הייז (Mango Haze) הוא זן בעל אופי סאטיבה שנוצר מהכלאת נורת׳רן לייטס (Northern Lights), סקאנק #1 (Skunk #1) והייז (Haze). הזן פותח על ידי מגדלים הולנדים ותיקים ומפורסמים וזכה לפופולריות גלובלית מאז יציאתו לשוק. השפעתו אנרגטית ואופורית. לתפרחות מנגו הייז טעם ארומה טרופית חזקה שמזכירה מנגו. הטעם המעולה והשפעה אופורית עוצמתית הפכו את מנגו הייז לזן מקור נבחר בקרב מפתחי גנטיקות רבים מאז שחרורו ועד היום.  

השפעה: אופוריה, מצב רוח, אנרגטי

טעמים: מנגו, הדרי, חריף


מנגו הייז נוצר על ידי נוויל שונמייקר (Nevil Schoenmaker) ושאנטי-באבא (Shantibaba), הבעלים של מיסטר נייס סידבנק (Mr. Nice Seedbank). מפתחי הגנטיקות ההולנדים אחראים על אבני דרך רבות באילן גנטיקות הקנאביס המודרני, ביניהם: קריטיקל מאס (Critical Mass), ווייט ווידו (White Widdow), ג׳י 13 (G13), סופר סילבר הייז (Super Silver Haze) ורבים נוספים. כדי לפתח את מנגו הייז הם השתמשו בשני פיתוחים נוספים שלהם: נורת׳רן לייטס, קלאסיקת אינדיקה נצחית, ואוריג׳ינל הייז, זן סאטיבה דומיננטי שלוקח חלק בכמעט כל גנטיקת סאטיבה עכשווית. השילוב בין הזנים יצר תפרחת בעלת חוויית צריכה שכבשה את העולם ואפקט מרומם מצב רוח שעוזר למתמודדים עם מגוון התוויות.

מנגו מתובל

מנגו הייז מפיק תפרחת מוארכת בעלת מרקם יחסית אוורירי אך לא דליל. הצבעוניות של הפרחים ירוקה בהירה ושיערות העלי בגוון כתום בהיר, כמעט צהוב. התפרחת מעלה ארומה הדרית טרופית וחמצמצה עם תווי מנגו ניכרים. בעיבוד התפרחת ניתן להרגיש תווים קטורתיים חריפים-מתוקים שחוזרים גם בטעם לאחר גוף עשיר ומלא בתווי מנגו חזקים. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן זה הם אוסימין, מירסן, פינן וקריופילן.

מרומם ואופורי

מנגו הייז מגיע בריכוז THC שנע בין 17% ל-19%. זהו ריכוז עשיר, אך לא מהגבוהים ביותר על המדף, כך שתפרחות מנגו הייז יוכלו להתאים גם למטופלים חדשים או צרכנים ארעיים המעוניינים להתנסות עם זנים עתירי THC. התפרחת מתאימה לשימוש בשעות היום. אופי ההשפעה אנרגטי, מרומם מצב רוח טוב ומעודד יצירתיות. בנוסף, היא מקלה על מיגרנות ובחילות ומעודדת תיאבון. הזן מתאים למתמודדים עם דיכאון, הפרעות ופרקי לחץ, מיגרנות, אובדן תיאבון וכאבים כרוניים קלים עד בינוניים.


מצאו מוצרי מנגו הייז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן