כרמל

זן כרמל קנאביס היבריד

THC 16%-19%

היבריד

כרמל הוא זן היבריד פופולרי של חברת הקנאביס הרפואי הישראלית פארמוקן. הזן נוצר מהצלבה של גנטיקת ג׳י 13 (G13) עם זן סאטיבה דומיננטי, והתוצאה לפניכם; גנטיקת קנאביס בעלת מבנה נמוך, צפוף ועשיר טריכומות אבל אופי השפעות מרומם היעיל במיוחד להקלה על כאבים ושיפור מצב הרוח. כרמל מדיף ארומת דיזל בעלת גוון חריף הנשבר מעט עם תווים מתוקים חזקים המזכירים פירות יער. הטעם גם כן משלב בנעימות בין תווים חריפים למתוקים.

השפעה: משכך כאב, מצב רוח

טעמים: דיזל, פירות יער


כרמל הוא אחד הזנים הראשונים של פארמוקן שפתחה את שעריה ב-2008 והייתה אחת החברות הראשונות שזכו לגדל קנאביס רפואי בישראל. את הגנטיקה של זן כרמל מרכיבים שני זנים: אינדיקה וסאטיבה, והחברה טוענת כי היחס ביניהם שווה. הראשון הוא ג׳י 13, אינדיקה אגדית שנולדה בארה״ב של שנות ה-60 ומטופחת באירופה עד עצם היום הזה. הזן השני הוא זן סאטיבה דומיננטי שתרם ככל הנראה את הצד הפירותי והמתוק בפרופיל הריח ובזר הטעמים המאפיין את הגנטיקה.

דיזל ענבים

כרמל מדיף ארומת דיזל חריפה עם תווי פירות יער מתוקים. הטעמים המאפיינים את הזן גם כן חריפים ומתוקים. הטרפנים המרכזיים המאפיינים את הגנטיקה הם מירסן, לינלול, קריופילן, לימונן ופנצ׳ול. זהו פרופיל דומה מאוד להרכב הנפוץ בג׳י 13 אבל בכרמל ניתן לזהות תוספת עשירה של לינלול ופנצ׳ול, מכאן גם הנוכחות המתוקה וסיומת המזכירה עשב תיבול. לינלול, הטרפן הדומיננטי בלבנדר אחראי על מקבץ ניחוחות וטעמים מתוקים ופנצ׳ול הוא הטרפן שנותן לבזיליקום את הניחוח הייחודי המאפיין אותו.  

היבריד למתחילים

כרמל מהווה זן קנאביס בעל אופי היברידי המפורסם ביחס THC מתון הנע בין 16%-19%. הזן מפיק השפעה המתאימה ליום ולילה למטופלים חדשים ומנוסים כאחד. הגנטיקה מומלצת למתמודדים עם בעיות שינה, כאבים כרוניים, בעיות שרירים ודלקות מפרקים, בעיות עיכול וקרוהן. בנוסף, הגנטיקה ידועה כמעודדת תיאבון. כמו כן, כרמל משפר את מצב הרוח ומסייע לרכז ולחדד את המחשבה.


מצאו מוצרי כרמל

T15%
C0.1%
סאטיבה
המלאי אזל
4.5454545454545 out of 5
224 
T19%
C0.1%
סאטיבה
המלאי אזל
4.4285714285714 out of 5
239 
T18.3%
C2.2%
סאטיבה
המלאי אזל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן