ג’ק הייז

זן ג'ק הייז קנאביס היבריד

THC 17%-24%

היבריד

ג’ק הייז (Jack Haze) הוא זן קנאביס בעל אופי היברידי שנוצר מהכלאה בין ג’ק הרר (Jack Herer) וסופר סילבר הייז (Super Silver Haze). הוא פותח לשוק הרפואי בקנדה במתקן הגידול של סבן אייקרס. השפעתו מרכזת אך מרגיעה ומסייעת במשימות הדורשות מחשבה ממוקדת או יצירתית. הארומה והטעמים המאפיינים את התפרחות שלו מזכירים הדר, אורן ופלפל עם בסיס אדמתי ניכר.

השפעה: ריכוז, מרגיע, יצירתיות

טעמים: הדרי, אורני, אדמתי, חריף


ג’ק הייז פותח ע״י סבן אייקרס (7Acres), חברת קנאביס קנדית המתמקדת בענף הקנאביס הרפואי ומשווקת את מוצריה במדינות שונות ברחבי העולם, וישראל ביניהן. את הגנטיקה החברה פיתחה מהצלבת שתי קלאסיקות קנאביס בעלות מוניטין עשיר, עשרות גביעים ושימשו זני מקור למאות זנים. הזן הראשון הוא ג’ק הרר, זן היבריד בעל זני מקור מסתוריים שפותח באמסטרדם של שנות השמונים. הזן השני היא סופר סילבר הייז, זן סאטיבה מפורסם שפותח עשור מאוחר יותר גם כן בהולנד ע״י שניים ממפתחי הזנים המפורסמים בעולם בזמנו. חיבור הקלאסיקות מאמסטרדם יצר זן בעל חוויית צריכה עשירה בארומה וטעמי הדר ואורן מתובלים שמתלווים לאפקט מרכז ומרגיע המעודד יצירה.

הדר ואורן מתובלים 

ג’ק הייז מתאפיין בתפרחת אוורירית בגודל בינוני המגיעה לגוון ירוק בהיר המזכיר לימון-ליים או דשא. הארומה שלו מורכבת מתווי אדמה עשירים עם נוכחות הדרית מתוקה שמכסה אותם. לאחר עיבוד הפרחים ניתן להרגיש טעמי אורן חזקים המתלווים לנגיעת פלפל שחור. הטעמים מתוקים וחריפים עם תווים הדריים, אורניים ואדמתיים גם כן. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן זה הם טרפינולן, מירסן, אוסימין, קריופילן ופינן.

יצירתי וממקד

ג’ק הייז הוא זן קנאביס עתיר THC בעל ריכוז קנבינואידי הנע בין 17% ל-24%. הוא מתאים למטופלים מנוסים המעוניינים בתפרחת בעלת ריכוז THC גבוה. במקרים בהם ריכוז ה-THC נמוך הוא יכול להתאים גם למתחילים. ג’ק הייז יכול להתאים לשימוש בכל שעות היום, הוא לא מעודד אנרגטיות או עייפות ושינה. השפעתו מרגיעה, ממקדת את המחשבה ומסייעת בהשלמת משימות המצריכות יצירתיות ועין ביקורתית. ג’ק הייז מתאים למטופלים המתמודדים עם בעיות קשב וריכוז, דיכאון, בחילות ותיאבון ירוד.


מצאו מוצרי ג’ק הייז

T22.1%
C0.1%
סאטיבה
20% הנחה
20%-
המלאי אזל
4.3333333333333 out of 5
המחיר המקורי היה: 299 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 239 ₪.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן