שארקס ברת’

זן קנאביס שארקס ברת' אינדיקה

THC 18-23%

אינדיקה

שארקס ברת’ (Sharksbreath) הוא זן בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת למבס ברד (Lambs Bread) עם גרייט ווייט שארק (Great White Shark). הזן פותח על ידי אחת מחברות פיתוח הזנים המובילות בעולם, והוא זוכה לאהדה רבה בקרב צרכנים, מטופלים, חברות קנאביס רפואי ומגדלים כאחד. השפעתו אופורית, מרוממת מצב רוח נעים שמחדד את קו המחשבה. התפרחת שלו דחוסה, בעלת צבע ירוק בהיר וארומה הדרית ואורנית.

השפעה: אופוריה, מצב רוח, ריכוז

טעמים:  הדרי, מתוק, חריף, אורני


שארקס ברת’ נוצר על ידי די אן איי ג’נטיקס (DNA Genetics), חברת קנאביס הולנדית ותיקה שאחראית על קלאסיקות כמו הדבנד (Headband), צ’וקולופ (Chocolope) ואל איי קונפידנשיאל (LA Confidential). את שארקס ברת’ הצוות של די אן איי יצר דווקא מזנים שמקורם לא בחברה. הראשון שנבחר היה למבס ברד, זן סאטיבה ג’מייקני מקומי ומפורסם בעל השפעה מרוממת אופוריה ויצירתיות. השני הוא גרייט ווייט שארק, זן אינדיקה ותיק מבית גרין האוס סידס (Green House Seeds) – עוד ענקית קנאביס מהולנד. השילוב בין זן סאטיבה לאינדיקה המרגיעה יצר זן מורכב. מצד אחד שארקס ברת’ מרגיע את הנפש והגוף ומצד שני מעודד אופוריה, ריכוז ויצירתיות. בנוסף, הארומה והטעמים בשארקס ברת’ מרכזים לפרופיל מורכב אחד את התווים השונים של שני זני המקור.

הדרי וחריף

שארקס ברת’ מתאפיין בתפרחת חרוטית עם היקף עגלגל, חלק יחסית, ודחיסות בינונית. הארומה הדרית ומזכירה תפוז בשל עם תווים אורניים חריפים וניכרים. לאחר עיבוד התפרחת ניתן לחוש בניחוח מתוק ומרוכז. הטעם גם כן הדרי וגבינתי, מזכיר תפוז מתוק עם תווים חריפים ואורניים שנשארים בחלל הפה לאחר הנשיפה. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בשארקס ברת’ הם מירסן, קריופילן ופינן.

מרגיע וצלול

שארקס ברת’ מתאפיין בריכוז THC שנע בין 18% ל-23%. הוא מומלץ לשימוש בשעות אחר הצהריים, הערב והלילה ויתאים לצרכנים המעוניינים לשמור על אנרגיות מתונות ורצף מחשבה צלול. הזן משרה רוגע ורפיון בטונוס השרירים אך מרומם אופוריה ומעודד יצירתיות. שארקס ברת’ מומלץ למתמודדים עם דיכאון, הפרעות קשב וריכוז, חרדה, כאבים כרוניים קלים עד בינוניים, מיגרנות ולחצים. 


מצאו מוצרי שארקס ברת’

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן