פרפל דוגבאד

זן פרפל דוגבאד קנאביס היבריד

THC 22%-29%

היבריד

פרפל דוגבאד (Purple Dogbud) הוא זן קנאביס היברידי בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת כמדוג 91 (Chemdawg 91) עם פרפל ארקל (Purple Urkle). בשונה מזני המקור שלו שזכו להכרה בינלאומית, פרפל דוגבאד המקורי משווק בעיקר על ידי מפתח הזן, ולכן לא זכה  לאותה הכרה בינלאומית. עם זאת, פרפל דוגבאד צבר מוניטין של זן עוצמתי בקהילת צרכני הפנאי ובקרב מטופלים בקנאביס בארה״ב. הארומה והטעם של התפרחת האוורירית בעלי עומק רב ומעבירים תווים חריפים שמזכירים בעיקר אדמה, אורן ופירות יער. 

השפעה: משכך כאב, מרגיע, שינה

טעמים: חריף, אדמתי, אורני, פירות יער


למרות שפרפל דוגבאד פותח ומשווק כמעט בבלעדיות על ידי סילברפיק (Silverpeak), חברת קנאביס אמריקאית מקולורדו, גם יצרן הגנטיקות הקליפורני סי אס איי הומבולדט (CSI Humboldt) משווק זרעים של הזן. הגנטיקה פותחה מהכלאת שני זני מקור קלאסיים ומוכרים ביותר: הראשון הוא כמדוג 91, זן קנאביס היברידי בעל השפעה עוצמתית ופרופיל ארומות וטעמים ייחודי. הזן השני שנבחר היה פרפל ארקל, זן אינדיקה מפורסם בעל צבעוניות סגולה ואופי השפעה מנמנם ומפיג לחצים. פרפל דוגבאד אסף את מיטב התכונות משני זני המקור והתפרחות שלו מתאפיינת בפרופיל ארומות מורכב והשפעה מלאת מזור המתאימה למגוון התוויות.

מורכב עם קינוח

התפרחת של פרפל דוגבאד אוורירית בצבע ירוק מנטה חזק. הפרחים מדיפים ארומה חריפה שניכרת מיד עם פתיחת השקית ובולטת בתווים אדמתיים, אורניים ואף גבינתיים. בעיבוד התפרחת ניתן להרגיש בבהירות את הסיומת המתוקה שמזכירה פירות יער או ענבים. הטעם חריף, אדמתי ואורני בעיקר אך מכיל סיומת מתקתקה של פירות יער בסוף הנשיפה. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן זה הם קריופילן, מירסן ולימונן

משכך ומרדים

פרפל דוגבאד מפיק ריכוז THC שנע בין 22% ל-29%. זהו זן קנאביס עוצמתי המתאים למטופלים וצרכנים מנוסים שמעוניינים ומוכנים לאפקט פסיכואקטיבי עוצמתי וניכר. הוא מתאים לשימוש בעיקר בשעות הלילה הודות לאופי המנמנם והמשכך שלו. ההשפעה שלו מרגיעה את הגוף ומסייעת בהתמודדות עם כאבים כרוניים, לחצים, חרדות, פרקי דיכאון ובנוסף גם משפרת את איכות השינה. בהתאם, פרפל דוגבאד מומלץ למתמודדים עם כאבים כרוניים, חרדות, לחץ מוגבר וקשיים בשינה בהירדמות.


מצאו מוצרי פרפל דוגבאד

T24.3%
C0.1%
סאטיבה
המלאי אזל
4.1666666666667 out of 5
299 
T22.5%
C0.1%
סאטיבה
המלאי אזל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן