פרפל ארקל

זן פרפל ארקל קנאביס אינדיקה

THC 21-26%

אינדיקה

פרפל ארקל (Purple Urkle) הוא זן קנאביס בעל אופי אינדיקה דומיננטי. הוא ככל הנראה צאצא של גרנדדי פרפל (Granddaddy Purple) או מנדוסינו פרפס (Mendocino Purps). פרפל ארקל הוא אחד מזני האינדיקה המפורסמים ביותר באילן זני הקנאביס האמריקאים, ועם זאת – המקורות המדויקים שלו נותרים בגדר תעלומה. השפעתו מנמנמת ומרגיעה, מקלה תחושת לחץ וחרדה ומשפרת את איכות השינה. התפרחת הסגלגלה שלו מאופיינת בניחוח וטעם מתוק, הדרי וחריף שמזכיר פרי טרופי עם סיומת מורכבת.

השפעה: אופוריה, מצב רוח, שינה

טעמים: אדמתי, הדרי, אורני, חריף


פרפל ארקל הוא אחד מזני האינדיקה המפורסמים ביותר שהגיעו מארצות הברית, אחת מבירות הקנאביס העולמיות בשישים השנים האחרונות – אך לא לגמרי ברור איך ומי פיתח אותו. הסברה הרווחת היא שהגנטיקה מהווה פנוטיפ מסוים של אחד משני זני על מארצות הברית. הראשון הוא גרנדדי פרפל – עוד אינדיקה מפורסמת וסגולה שפותחה מהכלאת סקאנק #1 (Skunk #1) עם אינדיקה אפגנית וגנטיקה קליפורנית ותיקה בשם מנדוסינו פרפס (Mendocino Purps). והיא כשלעצמה נחשדת להיות זן המקור ממנו הופרד הפנוטיפ שהפך להיות פרפל ארקל המקורי.

טרופי: מתוק וחריף

תפרחת פרפל ארקל מתחלקת לפרחים קטנים ולא קשיחים במיוחד בצבעוניות ירוקה כהה וסגולה. הניחוח שלו טרופי ומשלב יחדיו ארומה חריפה ומתוקה. עיבוד הפרחים יחשוף את המורכבות של הפרופיל הארומטי שמאפיין את פרפל ארקל; מצד אחד מתוק ומזכיר פירות יער, ענבים ואשכולית, אך מצד שני חריף, אדמתי ואפילו טחוב. הטעם עמוק, משלב תווים נעימים של פירות יער ואשכולית עם נוכחות נוספת, עשירה, עוצמתית וחריפה יותר. הטרפנים הדומיננטיים המאפיינים את הזן הם פינן, מירסן, קריופילן ויומולין.

מנמנם ומרגיע

פרפל ארקל מפיק ריכוז THC שנע בין 21% ל-26%. זהו ריכוז גבוה המתאים למטופלים וצרכני קנאביס מנוסים המחפשים תפרחת עוצמתית המתאימה לשעות הערב והלילה. פרפל ארקל מפורסם בהשפעה מנמנמת שמרפה במהרה את טונוס השרירים, מפיגה לחצים, מקלה על פרקי חרדה, משככת כאבים, מעודדת תאבון ויותר מכל – מסייעת בשינה. הזן מתאים בעיקר למתמודדים עם בעיות שינה, פרקי חרדה, ולחצים עודפים.


מצאו מוצרי פרפל ארקל

One thought on “פרפל ארקל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן