סיסטר גלו

זן קנאביס סיסטר גלו אינדיקה

THC 21-30%

אינדיקה

גורילה גלו #1 (Gorilla Glue #1) או סיסטר גלו (Sister Glue) הוא זן בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת כמס סיסטר (Chems Sister) עם סאוור דאב (Sour Dubb) ושוקולד דיזל (Chocolate Diesel). הזן חולק את אותם זני מקור ופותח במקביל לגורילה גלו #4 (Gorilla Glue #4), זן אינדיקה נוסף שכבש את סצינת הקנאביס מסביב לעולם בשנת 2014. סיסטר גלו מתאפיין בתפרחת עגלגלה וקשיחה המדיפה ניחוח אדמתי חריף עם תווי אורן שחוזרים על עצמם גם בטעם שלה. ההשפעה שלו משרה רוגע ושלווה עמוקה המרפה את טונוס השרירים ומקדמת עייפות כבדה שתקל על הירדמות מהירה ושינה יציבה.

השפעה: שינה, אופוריה, מרגיע

טעמים:  אדמתי, אורני, חריף


סיסטר גלו פותח על ידי שני מגדלים מארצות הברית הנקראים ג’וזי וויילס ומארדוג. הגנטיקה מורכבת מהצלבה בין כמס סיסטר לסאוור דאב ושוקולד דיזל. היא צמחה לראשונה בשנת 2013, אך למעשה פותחה עוד קודם לכן כששדה הקנאביס של ג’וזי הופרה בטעות על ידי אבקנים של צמח קנאביס זכרי. ההפרייה גרמה לפרחים לייצר זרעים, דבר הפוגע באיכות המוצר הסופי. ג’וזי החליט לגנוז את המחזור, אך מסר שקית זרעים לחברו מארדוג שהחליט לגדל ארבעה מהם בעצמו בשלב מאוחר יותר. הזן שמארדוג גידל הפיק תפרחות דביקות במיוחד שמשרות תחושת עייפות ״מדביקה״. אז זוג המגדלים כינה את הגנטיקה לאחר מוצר דבק מהיר פופולרי בארה״ב – ״גורילה גלו״. מבין ארבעת הזרעים שנבטו, שני צמחים בלטו במיוחד; גורילה גלו #1 שהפך עם הימים לסיסטר גלו, וגורילה גלו #4 שהפך לקלאסיקת קנאביס בין לאומית.

אדמת אורן חריפה

סיסטר גלו מתאפיין בתפרחות עגלגלות וקשיחות במיוחד בצבעוניות ירוקה כהה שיכולה להפגין מדי פעם גם גוון סגול עמוק. בבחינה ראשונית התפרחת מדיפה ארומה אדמתית נעימה ועדינה, אך לאחר העיבוד מורגשים תווים חריפים יותר שמזכירים אורן ופלפל שחור. הטעם גם כן אדמתי, אורני וחריף במיוחד. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן זה הם לימונן, קריופילן ופינן.

מדביק חזק

סיסטר גלו מפיק ריכוז THC שנע בין 21% ל-30%. זהו ריכוז גבוה במיוחד המתאים בעיקר לצרכני קנאביס מנוסים המעוניינים בתפרחת עתירת THC ועוצמתית במיוחד. סיסטר גלו מומלץ לשימוש בשעות הערב מאוחרות והלילה. הוא משרה השפעה מרגיעה המרפה את טונוס השרירים, משחררת לחצים ומבססת שלווה שקטה. תחושת הרפיון הפיזי יכולה לסייע למתמודדים עם כאבים כרוניים חזקים. בנוסף הזן מעודד תיאבון ומדכא בחילות. לבסוף, למרות האופוריה שסיסטר גלו יודע לייצר, הזן לא מעודד תנועתיות, אלא ההפך מכך. הזן מפורסם בהשפעה מרדימה שתשאיר את הנהנים ממנה קרובים למיטה או לספה. סיסטר גלו מומלץ במיוחד למתמודדים עם כאבים כרוניים, אובדן תיאבון, בחילות, בעיות שינה, קשיים בהירדמות, דיכאון, חרדות ופוסט טראומה.


מצאו מוצרי סיסטר גלו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן