קוורקל

 THC 25% – 30%

קוורקל (Querkle) הוא זן בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת פרפל ארקל (Purple Urkle) עם ספייס קווין (Space Queen). הזן פותח על ידי צוות מגדלים מקצועי מארה״ב שאחראי למספר רב של קלאסיקות. קוורקל פותח על מנת להציע לחברה צמח אם שפורח מהר יותר מפרפל ארקל, אך הפך לפופולרי בזכות הארומה והטעם הייחודיים שלו. לתפרחות קוורקל ניחוח פירות יער עוצמתי שמזכיר ענבים אדומים מתוקים. השפעתו מעודדת עייפות ניכרת שמתלווה לתיאבון מוגבר ומצב רוח אופורי.

השפעה: שינה, מעודד תיאבון, מצב רוח

טעמים: פירות יער, מתוק


קוורקל פותח על ידי הצוות של טי ג׳י איי סאבקול (TGA Subcool), קבוצת מגדלים מארה״ב שאחראית כבר למספר קלאסיקות. בין הקלאסיקות תוכלו למצוא את דיירי קווין (Dairy Queen) וספייס קווין (Space Queen) איתו הם פיתחו את קוורקל לאחר הצלבה עם פרפל ארקל. מטרת הפיתוח של הצוות הייתה ליצור זן קנאביס המפיק תפרחות שנוטפות ארומה וטעמי ענבים ופירות יער ופורח מהר יותר מפרפל ארקל שהם החזיקו באותה עת. התוצאה יצרה זן המפיק תפרחות עשירות בארומה וטעם של ענבים ופירות יער, בדיוק כפי שתיכננו. 

פירות יער מתוקים

תפרחות קוורקל מאופיינות בצבעוניות דו-גונית המשלבת בין ירוק ליים בהיר לסגול אדמדם וכהה. התפרחת נראית בצורת כדור קטן ולא דחוס מאוד, ולרוב יש עליה שכבת טריכומות לבנה מרשימה. הארומה שעולה מן הפרחים מזכירה פירות יער וענבים אדומים עם תווי קינוח מתוקים שמצטרפים לאחר עיבוד התפרחת. הטעם דומה, וגם הוא מתוק ומזכיר פירות יער או ענבים אדומים. הטרפנים הדומיננטיים ביותר בקוורקל הם מירסן, קריופילן ופינן

מרגיע ומנמנם

קוורקל מייצר ריכוז THC גבוה במיוחד, בין 25% ל-30% ויותר. הזן מומלץ לצרכנים ומטופלים מנוסים שמכירים את ההשפעה הפסיכואקטיבית המאפיינת צריכת קנאביס, שכן ההשפעה של קוורקל עוצמתית במיוחד. הזן מעודד רעב מוגבר ואופוריה קלה שמתלווה לפרץ יצירתיות, אך זה לא יימשך זמן רב, שכן קוורקל משרה עייפות חזקה שתזמין  אתכם להירדם בקלות ולשמור על שינה יציבה למשך זמן רב. הזן מומלץ למטופלים המתמודדים עם בעיות שינה, חרדות, פוסט טראומה ואובדן תיאבון.


מצאו מוצרי קוורקל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן