בלוברי

זן בלוברי קנאביס אינדיקה

THC 15%-24%

אינדיקה

בלוברי (Blueberry) הוא זן קנאביס קלאסי בעל אופי אינדיקה שנוצר משילוב מספר זני מקור בלעדיים של די ג׳יי שורט (DJ Short). הגנטיקה פותחה בשנות ה-70 וקיבלה את שמה (Blueberry = אוכמניה) בזכות ארומה וטעם של פירות יער המזכירים אוכמניות טריות. בנוסף לניחוח ולטעם האטרקטיביים, הגנטיקה מאופיינת גם במבנה דחוס במיוחד וצבעוניות מעניינת שמפיקה לעתים גווני אדום וסגול. בלוברי אמנם זן ותיק, אך האהדה כלפיו נשמרת והוא מהווה בחירה מועדפת של יצרנים ומפתחי גנטיקות קנאביס מסביב לעולם. הגנטיקה ידועה בהשפעה מרגיעה, משרת שלווה ומנמנמת שמתפשטת במהרה ומתאימה גם למטופלים מנוסים.

השפעה: מרגיע, שינה

טעמים: פירות יער, מתוק


מאחורי גנטיקת בלוברי עומד מגדל מסתורי בשם די ג׳יי שורט, מפתח גנטיקות אגדי שמכונה ה״ווילי וונקה של הקנאביס״. בקצרה, בלוברי מורכב משילוב של אינדיקה אפגנית, סאטיבה תאילנדית ופרפל תאי (Purple Thai). אך אם לדייק, זה יהיה כמעט בלתי אפשרי להתחקות אפילו אחרי הגנוטיפים המקוריים שדי ג׳יי שורט השתמש בהם. הזן בלוברי שאנו מכירים היום הוא למעשה הדור השני של הגנטיקה. הדור הראשון שמתוכו נבחר נציג בולט, פותח משילוב של גנטיקות בלעדיות של שורט. הראשונה נקראת HTAF. זהו הייבריד של סאטיבה תאילנדית עם אינדיקה אפגנית. השנייה נקראת טמפל פלו (Temple Flo), ומהווה שילוב של אינדיקה אפגנית עם פרפל תאי.

כשמו כן הוא

לבלוברי פרופיל טרפנים המאופיין בדומיננטיות של מירסן, פינן, קריופילן ולימונן. הגנטיקה שנקראה לאחר החוויה הארומטרפית ומקבץ הטעמים שלה מספקת כצפוי, ארומת אוכמניות טריה ומתוקה. ניתן לחוש בקלות את הפירותיות של המירסן והלימוניות של הלימונן, והדבר נכון גם לגבי הטעם של בלוברי. הזן מפיק טעם מתוק המזכיר פירות יער ואוכמניות בפרט. עם זאת, יש לו גם נגיעות הדר ותווים פירותיים נוספים.

לספור אוכמניות

בלוברי מפיק פרופיל קנבינואידי עם ריכוז THC שנע בין 15% – 24%. הנתונים יחסית סטנדרטיים, אך מטופלים רבים מציינים כי זהו זן עוצמתי עם השפעה חזקה שעושה את דרכה במהרה לכל חלקי הגוף. הגנטיקה מרככת את טונוס השרירים, מעייפת, מנמנמת ומשככת כאבים ביעילות. בד בבד, בלוברי גם מספק שלווה עמוקה ואופורית שתרגיע לחצים ותפיג חרדות מעיקות. הגנטיקה מתאימה למטופלים המתמודדים עם בעיות שינה, כאבים חזקים, דיכאון וחרדות.


מצאו מוצרי בלוברי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן