אלסקה

זן אלסקה קנאביס סאטיבה

THC 15%-29%

סאטיבה

אלסקה (Alaska) הינה אחת מגנטיקות הסאטיבה המפורסמות ביותר של חברת תיקון עולם הישראלית. הגנטיקה קיימת במספר גרסאות המותאמות לשווקים השונים בהן היא נמכרת מסביב לעולם,  ותיקון עולם לא חשפה מעולם את זני המקור שמרכיבים אותה. הגנטיקה נקראת לאחר האפקט המצנן שהיא משאירה בגרון ועל השפתיים. התפרחת מאופיינת במבנה תפרחת אוורירי, מוארך וחרוטי המזכיר עצי ברוש קטנים בגוון ירוק בהיר ומבריק במיוחד. כל משפחת האלסקה מפורסמת בהשפעה ממריצה ומעוררת יצירתיות המתאימה במיוחד למתמודדים עם חרדות, דיכאון ובעיות במנגוני מצב הרוח. 

השפעה: מעודד תיאבון, משכך כאב, אנרגטי

טעמים: אורנים, חריף


אלסקה הינה אחד מזני הדגל הראשונים של חברת תיקון עולם, יצרנית הקנאביס הרפואי הראשונה בישראל הפועלת כיום גם באירופה, ארה״ב, קנדה ואוסטרליה. החברה לא חשפה מעולם מה הם זני המקור של הגנטיקה. אלסקה קיימת במספר גרסאות המשתנות בהתאם לשוק בו הן נמכרות בסוף. רוב הפנוטיפים עתירי THC וחלקם אף מגיעים ל-29%, אולם ישנם גם פנוטיפים של הגנטיקה שנמדדו עם ריכוזים נמוכים פי שניים. להבדיל מהריכוז הקנבינואידי, החווייה הארומטית ומקבץ הטעמים דומה מאוד בכל הצאצאים של משפחת האלסקה. 

אורן מפולפל

אלסקה מפורסמת בפרופיל טרפני המביע דומיננטיות של פינן, מירסן, לימונן, לינלול ואוסימין. האופי הארומטי של האלסקה תואם את ניתוח הטרפנים; כל הפנוטיפים שלה מדיפים ארומת אורנים דומיננטית המפיקה תווים מתוקים והדריים לקישוט. זר הטעמים של הגנטיקה מייצר טעם חד גוני וחזק מאוד של אורנים שמצנן קצת את הפה ואת כלי הנשימה. למעשה, אפקט ייחודי זה בחוויית הטעם של הגנטיקה הוא גם הסיבה לשם הקריר שלה.

ממריצה ויצירתית

אלסקה הינה זן קנאביס עתיר THC המשווק במספר גרסאות עם ריכוזים הנעים בין 15% – 29%  של הקנבינואיד. מפני שזהו זן שמטופח לשיווק רפואי בלבד, ההתאמות בריכוזים נעשות בעיקר כדי להתאים לרגולציות המקומיות במדינות בהן תיקון עולם משווקת. אלסקה מאופיינת בהשפעה אנרגטית המומלצת לשעות היום. היא תסייע להתמודד עם כאבים חזקים, לעודד תיאבון ולשפר את מצב הרוח ביעילות. הגנטיקה מומלצת במיוחד למטופלים המתמודדים עם כאבים כרוניים, חרדות, דיכאון ופוסט טראומה.


מצאו מוצרי אלסקה

T19%
C0.1%
סאטיבה
20% הנחה
20%-

חסר במלאי

3.375 out of 5
198 
T17%
C0%
סאטיבה
40% הנחה
40%-
T24%
C0.2%
סאטיבה
21% הנחה
21%-
סאטיבה
T20%
C0.1%

חסר במלאי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן