צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

דת׳ סטאר

זן קנאביס דת׳ סטאר אינדיקה

THC 20-25%

אינדיקה

דת׳ סטאר (Death Star) הוא זן קנאביס בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת סאוור דיזל (Sour Diesel) וסנסי סטאר (Sensi Star). הוא פותח על ידי צוות מגדלים קטן והפך לשם דבר וזן מקור בפרויקטים של מגוון מגדלים וחברות קנאביס. השפעתו עוצמתית וממושכת, ומתעצמת ככל שהזמן עובר. דת׳ סטאר יכול לסייע בבעיות שינה, בחילות ואובדן תיאבון. הארומה שלו אדמתית מתוקה וטעמו מזכיר דיזל והדר שמייצרים חוויית צריכה בולטת ויוצאת דופן.

השפעה: אופורי, משכך, שינה

טעמים: אדמתי, דיזל, הדרי


דת׳ סטאר נוצר בלב ארה״ב בשנים 2001-2002 על ידי צוות מגדלי קנאביס מתחיל שנקרא טים דת׳ סטאר (Team Death Star). הגנטיקה לא התפרסמה מיד, והמוניטין שלה התחיל להיבנות רק אחרי שהצוות הציג אותה למגדלים מפורסמים יותר בשנת 2004. כשזה קרה, הזן הפך למבוקש במרכז ארה”ב ובחוף המזרח. דת׳ סטאר נוצר מהפרייה של צמח סאוור דיזל נקבי על ידי אבקנים של צמח סנסי סטאר זכרי ייחודי שהצוות טיפח. השילוב של גנטיקות בעלות אופי סאטיבה ואינדיקה כה דומיננטיים יצר זן קנאביס בעל השפעה ניכרת על המצב המנטלי והגופני של הנהנים ממנו. כמו כן, גם במבנה החיצוני ובחוויית הצריכה הניכרת מהתפרחת ניתן למצוא תכונות משני זני המקור השונים.

דיזל והדר מתוק

דת׳ סטאר מפיק תפרחת קשיחה בעלת צבעוניות ירוקה כהה שלעתים מציגה כתמים בגוון סגול בהיר. הפרחים מדיפים ניחוח אדמתי מתוק תחילה, אך לאחר עיבודהתרגישו תווי דיזל חריפים וניחוח הדרי שמזכיר ליים. הטעמים גם כן מתרכזים סביב תווי הדיזל הדומיננטיים, אך גם כאן בולטים טעמי הדר עם סיומת אדמתית מתוקה. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן זה הם קריופילן, מירסן, לימונן, יומולין ולינלול.

אופורי ומשכך 

דת׳ סטאר מתאפיין בריכוז THC שנע בין 20% ל-25%. זהו זן עתיר THC שמתאים לצרכנים מנוסים. חשוב לדעת שעוצמת ההשפעה של דת׳ סטאר מתעצמת לאט לאט, כך שגם לצרכני קנאביס מנוסים מומלץ להתאזר בסבלנות. הוא מתאים לשימוש בשעות אחר הצהריים והערב. השפעתו מרפה את טונוס השרירים, משככת כאבים, מקלה על בחילות, מעודדת תיאבון ולאט לאט מקדמת עייפות. בד בבד, דת׳ סטאר מעורר אופוריה נמרצת, מצב רוח טוב ורוגע כללי. הוא מומלץ במיוחד למתמודדים עם כאבים כרוניים, בעיות שינה, דיכאון, לחצים ופרקי חרדה.


מצאו מוצרי דת׳ סטאר


מודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.