תאילנדי

זן קנאביס תאילנדי סאטיבה

THC 17%-22%

סאטיבה

תאי (Thai) או קנאביס תאילנדי הוא כינוי לקבוצת זני סאטיבה מקומיים דומים שהתפתחו בג’ונגלים של תאילנד. לאחר סלקציה טבעית בת מאות ואולי אלפי שנים, הזנים הללו הגיעו לארה״ב בשנות ה-60 וה-70, ככל הנראה בזמן מלחמת וייטנאם. זנים תאילנדים מקוריים כבר אינם נפוצים בשוק, אך קיימים צאצאים רבים הנושאים את האופי הייחודי של זני תאי. קנאביס תאילנדי התפרסם בעיקר בזכות ארומה הדרית וטרופית חזקה והשפעה מרוממת.

השפעה: אנרגטי, ריכוז, יצירתיות

טעמים: הדרי, טרופי, דיזל


קנאביס גדל בתאילנד כבר מאות אם לא אלפי שנים. רוב גידולי הקנאביס במדינה מתרחשים בצפון, סמוך לנהר המקונג. התרבות התאילנדית התוודעה לצמח ככל הנראה מהודו השכנה, אך החקלאים המקומיים למדו לגדל אותו בצורה יוצאת מן הכלל ביחס לאזור ולתקופה. כשקנאביס תאילנדי הגיע לראשונה לארה״ב בשנות ה-60 וה-70. אלו שזכו ליהנות ממנו סיפרו שהוא היה שמור היטב, ריחני, עוצמתי וללא זרעים – הרבה לפני שהחקלאים האמריקאים למדו לעשות זאת בקנה מידה מסחרי. קנאביס תאי הפך למוצר הנבחר של התקופה ונשאר כך במשך כמעט שני עשורים. הגנטיקה התאילנדית המקורית כבר כמעט לא משווקת היום, אך ניתן לראות צאצאים רבים שלה, כמו הייז (Haze) המקורי, צ׳וקולט תאי (Chocolate Thai) ועוד רבים.

טרופי עם פלפל

תפרחות תאי בדרך כלל ארוכות, בעלות מבנה קליל ומרקם אוורירי. הניחוח שעולה מהן הדרי ואפילו טרופי, ומקרוב ניתן לחוש גם בתווי דיזל חריפים. עישון תאי ידוע כמשעל וקשה על הגרון לעומת הרבה סאטיבות אחרות, מלווה בטעם טרופי בולט. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בנים התאילנדים הם קריופילן, מירסן ולימונן.

מרומם ואנרגטי

זני תאי מגיעין בריכוז THC ממוצע של 17% ל-22%. זהו לא אחוז שובר שיאים, אך בהחלט גבוה ביחס לעובדה שאלו זני בר. ההשפעה של קנאביס תאילנדי אנרגטית, אופורית ומזרזת את קצב המחשבה. בנוסף – ההשפעה תורמת לריכוז ומעודדת מחשבה יצירתית. הוא מתאים לשעות היום ומומלץ בעיקר למתמודדים עם דיכאון, תשישות, הפרעות קשב וריכוז, אובדן תיאבון, בחילות, הקאות ומיגרנות. 


מצאו מוצרי תאילנדי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן