שוקולד דיזל

זן שוקולד דיזל קנאביס סאטיבה

THC 18%-23%

סאטיבה

שוקולד דיזל (Chocolate Diesel) הוא זן בעל אופי סאטיבה דומיננטי שנוצר מהכלאת סאוור דיזל (Sour Diesel) עם שוקולד טריפ (Chocolate Trip). השפעתו מרוממת אופוריה וממריצה, מזרזת את קצב המחשבה ולכן הוא מומלץ לשעות היום. שוקולד דיזל מתאפיין בתפרחת קשיחה בגוון ירוק כהה שמעלה ניחוח דיזל עם תווים אדמתיים ואורניים. הארומה יוצאת הדופן של הזן הופכת את חוויית הטעם למורכבת ועשירה במיוחד. 

השפעה: אופורי, אנרגטי

טעמים: דיזל, אדמתי, אורני


שוקולד דיזל נוצר באמצע העשור הראשון של שנות ה-2000 על ידי מגדל בשם מאפיאל (Maphiel) המכונה גם סנטה-סמוק (Santasmoke). כדי לפתח את הזן הוא הצליב שתי גנטיקות: הראשונה הייתה סאוור דיזל של רזרבואר (Reservoir), שנחשב למובחר במיוחד וקרוב מאוד לפנוטיפ המקורי. הזן השני בו היה צאצא של שוקולד תאי (Chocolate Thai) בשם שוקולד טריפ, סאטיבה של חברת גנטיקות הולנדית בשם דאץ’ פלאוורס (Dutch Flowers). מאפיאל מכר זרעים של הגנטיקה במכירה פומבית ומאז הפסיק לגדל אותה, מה שהפך אותה לנחשקת במיוחד כאשר התפרסמה. למרות המחסור, דרג קורה קולקטיב (Derg Corra Collective) הכליאו זני צאצא מהזרעים המקוריים ב-2016 ואלו מטופחים כעת מסביב לעולם.

דיזל, אורן ואדמה

שוקולד דיזל מתאפיין בתפרחת עגלגלה וקשיחה בעלת גוון ירוק כהה וניחוח דיזל עוצמתי שבוקע ממנה עוד לפני גריסתה. לאחר העיבוד ניתן לחוש בתווי אורן ואדמה מתוקים וחריפים שמכתיבים את הטון הסופי בארומה המורכבת והעשירה שגרמה לזן להתפרסם כל כך. הטעם גם כן חריף עם תווים מתקתקים. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן הם לימונן, קריופילן ומירסן.

מרומם ואופורי

שוקולד דיזל מפיק ריכוז THC שנע בין 18% ל-23%. הזן מתאים לשימוש בשעות היום בזכות ההשפעה הממריצה שלו. שוקולד דיזל משרה אנרגטיות שממריצה את קצב המחשבה ומרוממת אופוריה שמעודדת מצב רוח טוב, מוטיבציה ויצירתיות. בד בבד הוא מסייע להתמודדות עם מיגרנות, כאבי ראש, בחילות ואובדן תיאבון. שוקולד דיזל מתאים במיוחד למתמודדים עם דיכאון, הפרעות קשב וריכוז, תשישות כרונית, מיגרנות, כאבים כרוניים קלים, אובדן תיאבון, בחילות והקאות. 


מצאו מוצרי שוקולד דיזל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן