ניו יורק סיטי דיזל

זן קנאביס ניו יורק סיטי דיזל סאטיבה

THC 18%-22%

סאטיבה

ניו יורק סיטי דיזל (NYC Diesel) הוא זן בעל אופי סאטיבה דומיננטי שנוצר מהכלאת סאוור דיזל (Sour Diesel) עם זני מקור מאפגניסטן והוואי. הוא נוצר על ידי סומה, מגדל הולנדי ותיק שאחראי לקלאסיקות קנאביס שונות. ניו יורק סיטי דיזל זכה ביותר מ-11 גביעים בתחרויות קנאביס שונות מאז יציאתו לשוק ב-2001, שאת חלקם קיבל בשנים האחרונות. השפעתו אנרגטית במיוחד הממריצה את המחשבה, משככת כאבים ומרפה את טונוס השרירים. התפרחת שלו ירוקה בהירה עם ארומה הדרית שמזכירה אשכוליות ותווי דיזל. 

השפעה: אנרגטי, מצב רוח, אופוריה

טעמים: הדרי, דיזל


ניו יורק סיטי דיזל נוצר על ידי סומה (Soma), הבעלים של סומה סידס (Soma Seeds). סומה הוא מגדל הולנדי ותיק שפועל עוד משנות השבעים ופיתח זנים רבים שהפכו לקאלסיקות, ביניהם: לבנדר (Lavender), סומנגו (Somango), אמנזיה הייז (Amnesia Haze) ואפגן דילייט (Afghan Delight). לשם פיתוח ניו יורק סיטי דיזל סומה השתמש בצאצא סאוור דיזל שהוא קיבל מחבר אמריקאי שביקר אותו בהולנד. את סאוור דיזל הוא הכליא עם זני מקור מאפגניסטן והוואי, והתוצאה הייתה מרתקת מבחינת השפעה, ארומה וטעם.

דיזל אורני

תפרחות ניו יורק סיטי דיזל עוטות גוון ירוק בהיר ויש להן מבנה תותי ומרקם קליל ולא דחוס במיוחד. הפרחים מעלים ניחוח חזק של אשכולית אדומה מתוקה ותווים קלושים של דיזל שמתעצמים לאחר עיבוד או חיתוך. הטעם גם כן הדרי ומזכיר אשכוליות וליים עם סיומת דיזל עדינה. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן זה הם מירסן פינן וקריופילן.

מרומם ומעודד

ניו יורק סיטי דיזל מפיק בין 18% ל-22% THC. הוא מתאים לצריכה בשעות היום מאחר והשפעתו אנרגטית, מגבירה את קצב המחשבה, מעודדת את מצב הרוח ומקלה על תקשורת ופעילויות חברתיות. בד בבד, ניו יורק סיטי דיזל משכך כאב שמרפה את טונוס השרירים ומשרה רוגע בגוף. הוא מומלץ במיוחד למתמודדים עם לחצים, חרדות, דיכאון, כאבים כרוניים ומיגרנות. 


מצאו מוצרי ניו יורק סיטי דיזל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן