למון סקאנק

זן קנאביס למון סקאנק סאטיבה

THC 18%-22%

סאטיבה

למון סקאנק (Lemon Skunk) הוא זן קנאביס בעל אופי סאטיבה דומיננטי שנוצר מהכלאת מספר זני סקאנק (Skunk) שונים. הוא פותח בהולנד על ידי שתי חברות קנאביס שונות ודורג בין עשרת הזנים המובילים לשנת 2009. למון סקאנק מתאים לשימוש בשעות היום ואחר הצהריים הודות להשפעתו האנרגטית, שבד בבד מרפה שרירים ומשככת כאב. התפרחת שלו ירוקה בהירה ומתאפיינת בארומה ובטעם הדריים המזכירים לימון בשל עם תווים חריפים. 

השפעה: יצירתיות, משכך כאב, אנרגטי

טעמים: הדרי, חריף


קיימות שתי גרסאות לגנטיקת למון סקאנק, שתיהן פותחו בין השנים 2005-2010. האחת, של גרין האוס סידס (Green House Seeds), פותחה מהכלאת אינדיקה פקיסטנית בשם סיטראל (Citral) עם גנטיקת סקאנק #1 ייחודית שנשתבחה באמסטרדם עוד משנות ה-80. הגרסה השניה פותחה על ידי ענקית קנאביס נוספת – די אן איי ג׳נטיקס (DNA Genetics), מהכלאת סקאנק #1 עם פנוטיפ סקאנק ייחודי מארה״ב שנקרא לאס וגאס למון סקאנק (Las Vegas Lemon Skunk). שתי הגרסאות של הגנטיקה זכו בפרסים בתחרויות גביע הקנאביס, וזו של די אן איי אף נבחרה בין עשרת הזנים המובילים של שנת 2009 במגזין הקנאביס הבינלאומי המוביל בזמנו.

לימוני וחריף

תפרחות למון סקאנק מתחלקות לפרחים בגוון ירוק בהיר ומבנה תותי. הפרחים מעלים ארומה הדרית חזקה שמזכירה לימון, ובעיבוד התפרחת ניתן להרגיש תווים פירותיים מעשירים את הניחוח ונגיעה של אדמתיות חריפה. הטעם שלו הדרי, לימוני ובעל נגיעות אדמה חריפות בסיומת. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בלמון סקאנק הם קריופילן, לימונן ומירסן

משכך ויצירתי

למון סקאנק מפיק ריכוז THC ממוצע שנע בין 18% ל-22%. זהו זן קנאביס עתיר THC שמתאים לשימוש בשעות היום ואחר הצהריים. השפעתו אנרגטית, מזרזת את קצב המחשבה, מעודדת יצירתיות ותקשורת חברתית. יחד עם זאת, למון סקאנק מרפה את טונוס השרירים ומסייע להקל ביעילות על כאבים כרוניים. ראוי לציין שלזן זה יש גם תכונות מרגיעות ובמקרים מסוימים אף מנמנמות. ייתכן ומטופלי קנאביס חדשים וצרכנים ארעיים יחושו עייפות קלה לאחר שההשפעה האנרגטית עוברת. למון סקאנק מומלץ למתמודדים עם דיכאון, כאבים כרוניים, אובדן תיאבון והפרעות קשב וריכוז.


מצאו מוצרי למון סקאנק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן