פרפל פאנץ׳

זן פרפל פאנץ׳ קנאביס אינדיקה

THC 20%

אינדיקה

פרפל פאנץ׳ (Purple Punch) הוא זן קנאביס בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת גרנדדי פרפל (Granddaddy Purple) עם לארי או ג׳י (Larry OG). הוא מאחד את המאפיינים הייחודיים של שני הזנים המוצלחות לתפרחת בעלת אפקט עוצמתי, ארומה עוצמתית וטעם עשיר ומהנה. פרפל פאנץ׳ מפורסם בהשפעה המשרה רוגע, מעודדת ומסייעת בשמירה על מצב רוח נעים, אם כי בשלב מאוחר יותר היא גם מנחיתה עייפות קלה. הארומות והטעמים שניתן לחוש ממנו מזכירים משקה מוגז מתוק המשלב תווים חזקים של פירות יער ווניל. 

השפעה: מרגיע, שינה, מצב רוח

טעמים: פירות יער, וניל, מתוק


פרפל פאנץ׳ נוצר על ידי מגדלים מסתוריים שבחרו להישאר מאחורי הקלעים, אבל הגנטיקות שהם בחרו לפרויקט ממש לא אנונימיות; הראשונה הייתה גרנדדי פרפל של קן אסטס (Ken Estes) – אחת האינדיקות המוכרות בארה״ב ואחד מזני הקנאביס הסגולים המפורסמים בעולם. הגנטיקה השנייה הייתה לארי או ג׳י שזכתה במקום הראשון בקטגוריית ״אינדיקות רפואיות״ בתחרות גביע קנאביס כבר בשנתו הראשונה – 2014. השילוב בין שני זני העל שילב את האפקט האופורי המפורסם של שושלת זני או ג׳י קוש עם העייפות המכבידה, הצבעוניות וחוויות הטעם והריח הייחודיות שמאפיינות את גרנדדי פרפל.

משקה פירות יער ווניל

לתפרחות פרפל פאנץ׳ ארומה מתוקה במיוחד המאחדת ניחוחות חזקים של פירות יער עם תווי וניל. בעיבוד התפרחת ניתן לחוש את התווים מתחזקים ומקבלים גוף עם נוכחות צמחית ומעט חריפה שמזכירה אורן. בעישון או באידוי פרפל פאנץ׳ ניתן לחוש בטעם המזכיר משקה מוגז ממותק שהועשר בטעמים בולטים במיוחד של פירות יער ווניל. הטרפנים הדומיננטיים בתפרחות הפרפל פאנץ׳ לרוב יהיו לימונן, מירסן, קריופילן ולינלול.

נוק אאוט

פרפל פאנץ׳ הוא זן קנאביס המפיק כ-20% THC, ריכוז גבוה שיתאים לצרכני קנאביס מנוסים. הזן מפורסם בהשפעה שמרגיעה את טונוס השרירים ומפיגה מתחים כבר בדקות הראשונות לאחר השאיפה. לאחר מכן פרפל פאנץ׳ ירומם מצב רוח אופורי ומהנה שלאט לאט יתחלף בעייפות משככת וכבדה במיוחד. בהתאם, הזן מומלץ במיוחד למתמודדים עם דיכאון, חרדות ובעיות שינה.


מצאו מוצרי פרפל פאנץ׳

One thought on “פרפל פאנץ׳

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן