סקיטלס

זן סקיטלס קנאביס אינדיקה

THC 15-25%

אינדיקה

סקיטלס, סקיטלז או (Skittles\Skittlez) הוא זן קנאביס בעל אופי אינדיקה שנוצר מהצלבת גרייפ אייפ (Grape Ape) עם גרייפ-פרוט (Grapefruit). הוא מאחד באלגנטיות את שני זני המקור; ההשפעה המנטלית המרגיעה של גרייפ אייפ לצד האפקט המפקס של גרייפ-פרוט. סקיטלס מחבר את הטעם והארומה הפירותיים של זני המקור בתפרחת צבעונית. אופי ההשפעה שלו לא מכביד, אך הוא מומלץ בעיקר לחלק השני של היום, שכן הוא יכול להרדים צרכנים חדשים.

השפעה: מרגיע, ריכוז, משכך כאב

טעמים: פירות יער, הדר, מתוק


סקיטלס נוצר על ידי שילה מאסיב (Shiloh Massive), מגדל קליפורני מפורסם שמנהל את חברת גנטיקות הקנאביס דאינג בריד סידס (Dying Breed Seeds). היא גם המשווקת את הזן באופן רשמי. לפיתוח הוא השתמש בשתי גנטיקות שונות בעלות מכנה משותף אחד: טעם פירותי דומיננטי. הראשונה הייתה גרייפ אייפ: אינדיקה מרגיעה עם אפקט מנמנמם וטעם פירות יער חזק. השניה הייתה גרייפ-פרוט, זן סאטיבה בעל טעם וארומה הדרי המזכירה אשכוליות. הזן שנוצר הוא קוקטייל צבעוני, פירותי, מלא מזור. בעל תפרחות רב גוניות עם ארומה וטעם פירותיים שמזכירים את סוכריות סקיטלס שעל שמן הוא נקרא. 

סוכריות מתוקות

תפרחות סקיטלס נבדלות בחוויית צריכה מתוקה, פירותית, חזקה ובולטת מבחינת ארומה וטעם. הניחוח של התפרחות מתוק והדרי בו זמנית, ולאחר עיבוד עולים תווי אשכולית ופירות יער שמתעצמים עד לסיומת אדמתית. הטעמים מתוקים ומאחדים גם הם נוכחות הדרית עם תווי פירות יער שנשארים בחלל הפה לאחר הנשיפה. למרות הבולטות של פירות היער והדרים, הטרפן הדומיננטי ביותר הוא קריופילן האדמתי והחריף. טרפנים נוספים שניתן למצוא בריכוז גבוה בסקיטלס יותר פירותיים והם: יומולין, לינלול, לימונן וביזבולול. 

נותן לך רגע

סקיטלס הוא זן קנאביס צעיר יחסית שמפיק ריכוזי THC בטווח די רחב שנע בין 15% ל-22%. הוא מספק במהרה אפקט מתון שמרגיע את מצב הרוח ומפיג חרדות אך בו בזמן מעורר ריכוז המתאים במיוחד למשימות יצירתיות. כמו כן, סקיטלס מקל על תחושות כאב ועוזר על התמודדות עימן. הזן מומלץ במיוחד למתמודדים עם דיכאון, חרדות, מיגרנות וכאבים כרוניים קלים עד בינוניים.


מצאו מוצרי סקיטלס

2 thoughts on “סקיטלס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן