מלאווי

זן מלאווי קנאביס סאטיבה

THC 14%-24%

סאטיבה

מלאווי (Malawi) הוא זן סאטיבה מקומי שנפוץ במדינה הדרום אפריקאית שנושאת את אותו השם. מלאווי המכונה לעתים מלאווי גולד (Malawi Gold) התפרסם בזכות אופי סאטיבה מרומם ודומיננטי ופרופיל טעמים מורכב ביותר. הוא אנרגטי, מרומם, מרכז אך מפיג חרדות ולא מקשה על תקשורת חברתית. הארומה שהתפרחות מפיקות מתוקה להפליא עם חמיצות קלה ותווי שוקולד נדירים. הטעם דומה ועמוק אפילו יותר בזכות סיומת הדרית נעימה המזכירה לימון-ליים. 

השפעה: ריכוז, מצב רוח, משכך כאב

טעמים: פירות יער, שוקולד, הדרי


מלאווי מטופח כבר דורות רבים בחוות מגדלי הקנאביס העצמאיים של המדינה האפריקאית המפורסמת באקלים הטרופי שלה. הזן פיתח עמידות טובה לעובשים ולטחב לאורך דורות של צימוח באוויר הטרופי הפתוח. בכל עונה מחדש המגדלים המקומיים שבחרו להשביח את זן הקנאביס הזה סיננו את הצמחים האפקטיביים, הריחניים והטעימים ביותר כדי ליצור את הדור הבא. בהתאם, מלאווי נחשב היום לגנטיקת סאטיבה מקומית יעילה, מהנה ועמידה במזיקים ולכן הוא נבחר לשמש כזן מקור בפרוייקטים רבים של פיתוח זנים מסביב לעולם. 

פירות יער, שוקולד והדר

מירסן, טרפינולן ופינן הם הטרפנים הדומיננטיים במלאווי והם האחראים לארומה העשירה ולפרופיל הטעם העמוק שלו. הארומה של תפרחת המלאווי בעלת ניחוח שמזכיר פירות יער. אם תגרסו את הפרחים תוכלו גם להבחין בתווי קפה ושוקולד אגוזיים. בעישון או באידוי ניתן לחוש בטעמי פירות יער מתוקים עם אותן נגיעות קפה ושוקולד, עם סיומת לימון-ליים.

אנרגטי ומשכך כאב

מלאווי מפורסם בריכוז THC הנע סביב 14% – 24% ובאופי סאטיבה מרומם המתאים לשימוש בעיקר בשעות היום. הוא מתאים לצרכני קנאביס מנוסים וחדשים כאחד, אך לא מומלץ למטופלים המתמודדים עם פוסט טראומה או עם רגישות גבוהה ל-THC. הוא אנרגטי – מעיר את המוח, מרכז, מגביר יצירתיות ומעודד שיחה. הזן יעיל במיוחד להקלה על כאבים כרוניים, מיגרנות, פרקי דיכאון ובעיות לחץ המשפיעות על מצב הרוח.


מצאו מוצרי מלאווי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן