מימוזה

זן מימוזה קנאביס סאטיבה

THC 17%-27%

סאטיבה

מימוזה (Mimosa) הוא זן קנאביס בעל אופי סאטיבה דומיננטי שפותח מהכלאת פרפל פאנץ׳ (Purple Punch) עם קלמנטיין (Clementine). למרות שהגנטיקה הצעירה נולדה ב-2018, היא כבר הספיקה להכות גלים בתעשיית הקנאביס האמריקאית ולעורר סקרנות ברחבי העולם. למימוזה השפעה אנרגטית שמרוממת את מצב הרוח, מפקסת את המחשבה, מקלה על שיחה ויצירתיות ואפילו משככת כאבים ביעילות. הוא מאופיין בארומה הדרית מתוקה ובטעם דומה המזכיר נקטר מתוק, טרופי והדרי גם כן. 

השפעה:  מצב רוח, ריכוז, משכך כאב

טעמים:  הדרי, מתוק, טרופי


מימוזה פותח בארה״ב על ידי קבוצת מגדלי קנאביס מסתורית מקליפורניה שנקראת סימביוטיק ג׳נטיקס (Symbiotic Genetics). הצוות פיתח את המימוזה מהכלאת שני זנים בלבד; הראשון היה פרפל פאנץ׳, אינדיקה סגלגלה המאחדת אינדיקות מקור אגדיות. השני הוא קלמנטיין, איחוד הדרי במיוחד בין טנג׳י ללמון סקאנק שנוצר על ידי משפחת קרוקט – משפחת מגדלים וותיקה מקליפורניה. מימוזה הינה הגנטיקה המוצלחת ביותר של סימביוטיק ג׳נטיקס. למרות שהיא פותחה רק בשנת 2018, עד סוף 2020 היא כבר הפכה לשם דבר בתעשיית הקנאביס האמריקאית. הביקוש לזן טיפס ברחבי העולם ובהתאם רכישת זרעים או ייחורים שלו הפכו למשימה לא פשוטה, אך עם זאת מתגמלת.

טרופי, הדרי ומתוק

מימוזה הוא זן קנאביס טרופי במיוחד, כמו ששמו מרמז. הוא מפיק ארומה עם נוכחות הדרית בעיקרה, אך זו משאירה מקום לתווים מתוקים ועקבות מרירים ופיקנטיים בסיומת. טעם התפרחות גם כן טרופי, והן מזכירות נקטר הדרי. הפתיח שלהן מתוק וממשיך למגוון טעמי הדר חמוצים – מתוקים עם סיומת מרירה. למרות האופי הטרופי, הצבעוני והפירותי, הטרפנים הדומיננטיים בגנטיקה: מירסן ופינן מצביעים דווקא נוכחות צמחית חזקה. מה שיכול להסביר את הנוכחות ההדרית העוצמתית הוא הטרפן השלישי הכי דומיננטי במימוזה; לימונן.  

מרענן, מעורר ומשמח

מימוזה הוא זן בעל אופי סאטיבה מרומם מצב רוח המתאים לוותיקים וחדשים כאחד, אם כי תלוי באיזה ריכוז THC התפרחת מגיעה. כיוון שהגנטיקה חדשה ועוד לא הגיעה לרף יציבות גבוה, ריכוזי ה-THC יכולים לנוע בין 17% – 27% בהתאם לתנאי הגידול והפנוטיפ הספציפי. יחד עם זאת, ההשפעה נשארת אחידה; מימוזה הוא זן אנרגטי עם השפעה מרוממת מצב רוח שמפיגה מתחים נפשיים, חרדות ולחצים. הוא יקל על יכולות יצירה, שיחה ותקשורת. הזן גם מפורסם באפקט משכך כאבים היעיל נגד כאבים קלים ובינוניים בעיקר, ומומלץ למתמודדים עם מיגרנות, כאבים כרוניים, דיכאון, חרדות ובעיות במצב הרוח. 


מצאו מוצרי מימוזה

T16%
C0.1%
סאטיבה
50% הנחה
50%-
המלאי אזל
4.3333333333333 out of 5
המחיר המקורי היה: 199 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 99 ₪.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן