בלקברי

זן בלקברי קנאביס היבריד

THC 16%-19%

היבריד

בלקברי (Blackberry) הוא זן קנאביס בעל אופי היברידי דומיננטי. יש לו שתי גרסאות שונות: אחת נוצרה מהצלבת זן אפגני עם זן נוסף בשם דה בלאק (The Black), וגרסה נוספת מהצלבת בלאק דומינה (Black Domina) עם רספברי קוף (Raspberry Cough). לראשונה השפעה אופורית, מרגיעה, שמשפרת את מצב הרוח ואיכות השינה. הגרסה השניה יותר אנרגטית ומתאימה לשעות היום. תפרחות בלקברי מגיעות בגווני ירוק זית וסגול עמוק, והארומה והטעמים שלהן משלבות תווי פירות יער מתוקים ודיזל חריף.

השפעה: אופוריה, מרגיע, שינה

טעמים: פירות יער, דיזל, טרופי


ישנן שתי גנטיקות קנאביס שקיבלו את השם בלקברי, אחת מארה״ב ואחת מהולנד. האמריקאית נמצאה על ידי מגדל מפורסם בשם סומבלייז (Somablaze) והושבחה על ידי אורגון קיד (OrgnKid) – מפתח גנטיקת גוסט או ג׳י (Ghost OG).  גרסה זו של בלקברי פותחה מהצלבת זן קנאביס ממקור אפגני עם דה בלאק, הכלאה של זני מקור ממקסיקו, אפגניסטן ווייטנאם. 

הגרסה ההולנדית של בלקברי פותחה על ידי נירוונה סידבנק (Nirvana Seedbank). החברה מספרת שהיא קיבלה ייחור ייחודי של בלאק דומינה מקהילת מגדלים אמריקאית שהתבססה בסיאטל. את הייחור הזה הם הכליאו עם רספברי קוף, הצלבה של זן קנאביס מקור קמבודי עם גנטיקה נוספת בשם אייס (Ice).

פירות יער עם טוויסט

שתי הגרסאות של בלקברי מפיקות תפרחת בגווני ירוק זית וסגול עם ארומה וטעם של פירות יער, כפי שהשם מרמז (Blackberry=אוכמניה). עם זאת, ההבדלים בין שני זני הקנאביס לא מעטים; בזן האמריקאי לארומה ולטעם מתלווים גם תווי דיזל חריפים. בזן הולנדי ניכרות נגיעות של פירות טרופיים מתוקים. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בבלקברי הם מירסן, לימונן וקריופילן

מעודדים ומרגיעים

את בלקברי ניתן למצוא בריכוז THC שנע בין 16% ל-19. שתי הגרסאות של הזן אמנם עתירות THC, אך הריכוז הממוצע שלו נוח ומתאים למטופלי קנאביס מנוסים ומתנסים וחדשים. לזן האמריקאי השפעה אופורית, מרגיעה ומנמנמת המסייעת בשיכוך כאבים. הוא מתאים בעיקר לשימוש בשעות הלילה והוא מומלץ למתמודדים עם בעיות שינה, דיכאון, חרדות ואובדן תיאבון. בלקברי ההולנדי לעומת זאת מקנה אנרגטיות עוצמתית המזרזת את קצב המחשבה ומסייעת במשימות יצירתיות ובשיפור התפקודיות. הוא מומלץ למתמודדים עם דיכאון, עייפות והפרעות קשב וריכוז.


מצאו מוצרי בלקברי

אינדיקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן