אפגני

זן אפגני קנאביס אינדיקה

THC 15%-20%

אינדיקה

אפגני (Afghani) הוא הכינוי הניתן לקבוצת הגנטיקות המקומיות שמקורן בהרי אפגניסטן. גנטיקות אלה מאופיינות במבנה נמוך עם עלים רחבים וענפים דחוסים יותר ביחס לזנים הנפוצים בדרום אמריקה, אירופה ואפריקה. לזן אפגני אופי אינדיקה מובהק. למעשה, החלוקה בין אינדיקה לסאטיבה בתוך זני קנאביס התחילה לאחר מידור הגנטיקה האפגנית לקבוצה נפרדת. לאפגני פרופיל קנבינואידי מגוון ועשיר, מקבץ ארומות וטעמים בעלי אופי חריף – מתקתק והשפעה אופורית משככת כאב ומנמנמת.

השפעה: מצב רוח, שינה, משכך כאב

טעמים: אדמתי, מתוק, הדרי


אפגניסטן הייתה יצרנית קנאביס וחשיש מפורסמת עד תחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת. לקראת הפלישה הסובייטית ובעקבות הלחץ של ממשל ניקסון מארה״ב, המדינה התחילה לאכוף את העיסוק בקנאביס אך מספר חובבי קנאביס מהמערב הספיקו לייצא מספר גנטיקות החוצה. אפגני הוא אמנם כינוי לקבוצת גנטיקות, אך ישנו גם זן ספציפי מהקבוצה שנקרא אפגני #1 (Afghani #1). את הפנוטיפ הספציפי הזה יהיה קצת קשה למצוא, אך משתלם. איתו פותחו גנטיקות נורת׳רן לייטס (Northern Lights), בלוברי (Blueberry) ורבות נוספות. 

אדמתי ומתקתק

הגנטיקות האפגניות מפורסמות במעטה טריכומות עבות שהופך אותן לחומר גלם מעולה לחשיש ומיצויי קנאביס כבר מאות שנים. גנטיקות אפגניות מייצרות פרופיל טרפנים עם דומיננטיות של מירסן, לימונן, קריופילן ויומולין. הוא מפורסם בארומה חזקה וטעמים אדמתיים מתוקים עם תווים נוספים של הדר, דיזל או אורנים. זנים אפגניים מפורסמים בטעם מתקתק שמתורגם מעולה גם לחשיש האפגני המפורסם. הטעם מתוק – חריף, מזכיר אורנים או קטורת. חוויית העישון והאידוי חזקות ומעודדות שיעול גם במטופלים מנוסים.

אינדיקה טהורה

גנטיקות אפגניות מפיקות פרופיל קנבינואידי המכיל ריכוזים של 15% – 20% THC ובין 0.6% – 1% CBD. הן מייצרות אפקט דומיננטי ומתאימות למטופלים מנוסים וחדשים כאחד. זוהי קבוצת זני אינדיקה. למעשה – קבוצה זו היא צאצאית לא רשמית של הזנים על שמם התחילה החלוקה בין סאטיבה לאינדיקה בקנאביס. האפגני משכך כאבים בצורה יעילה, ירגיע וישרה מצב רוח אופורי במהרה. ככל שההשפעה תתקדם גנטיקות אפגניות ינמנמו ויקרבו אתכם לספה או למיטה. גנטיקות אפגניות מומלצות למטופלים המתמודדים עם כאבים, בעיות שינה ופוסט טראומה. 


מצאו מוצרי אפגני

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן