אלסקן אייס

זן קנאביס אלסקן אייס סאטיבה

THC 13%-21%

סאטיבה

אלסקן אייס (Alaskan Ice) הוא זן קנאביס בעל אופי סאטיבה דומיננטי שנוצר מהכלאת ווייט ווידו (White Widdow) עם הייז (Haze). הזן הוותיק פותח והושבח מספר פעמים על ידי אחת מיצרניות הקנאביס המפורסמות בהולנד ובהתאם נהנה מאהדת מטופלי קנאביס, צרכנים ומגדלים. השפעתו ממריצה, אופורית, מגבירה יצירתית ומשככת כאב. הארומה שלו אדמתית-אורנית עם תווים חמוצים וחריפים. 

השפעה: אנרגטי, אופוריה, יצירתיות

טעמים:  אדמתי, אורני, חריף


אלסקן אייס נוצר על ידי גרין האוס סידס (Green House Seeds), חברת קנאביס הולנדית שקיימת מ-1985 ומפתחת קלאסיקות קנאביס מאז. בין הזנים המפורסמים ביותר של החברה עומדים: סופר למון הייז (Super Lemon Haze), גרייט ווייט שארק (Great White Shark) ויתכן שאפילו ווייט ווידו (White Widdow). 

לשם פיתוח אלסקן אייס, גרין האוס הכליאו את ההיבריד הנצחי עם הייז מקורי. שילוב זן היברידי עם חוויית הצריכה האורנית ורף הטיפוליות הגבוה עם סאטיבה פירותית ומרוממת יצר תפרחת בעלת חוויית צריכה ייחודית שעשירה בתווי אורן ואדמה אך בד בבד גם נגיעות הדר. הכלאת שני הזנים גם הוליד את ההשפעה האנרגטית והאופורית שמאפיינת את אלסקן אייס ומחזירה אליו מטופלים, צרכנים ומפתחי זנים. 

אורן עם קישוט

אלסקן אייס מפורסם בתפרחת בגוון ירוק ברושי עמוק ושמיכת טריכומות בהירה שבולטת על הרקע הכהה שלה. בנוסף לטריכומות, גם שיערות העלי בגוון כתום בהיר למדי. לתפרחת ארומה אורנית-אדמתית חזקה שמתווספים אליה תווים הדריים נעימים. הטעם שלה גם כן אורני בעיקרו, עם תווים אדמתיים והדריים שמוסיפים חמיצות וחריפות למיקס. הטרפנים הדומיננטיים שמאפיינים את אלסקן אייס הם מירסן, קריופילן ולימונן.

מרומם ויצירתי

אלסקן אייס מפורסם בריכוז THC שנע בין 13% ל-21%. בגרסאותיו המתונות, הזן יכול להתאים גם לצרכני קנאביס ומטופלים חדשים המעוניינים בתפרחת בעלת אפקט אופורי. אלסקן אייס מרומם השפעה אופורית ונמרצת המעודדת אנרגטיות ומחשבה יצירתית פורה ומהנה. הזן גם מסייע עם כאבים כרוניים ומיגרנות. אלסקן אייס מתאים בעיקר לשימוש יום, שכן השפעתו האנרגטית יכולה להקשות על הירדמות מהירה. הוא מומלץ למתמודדים עם דיכאון, כאבים כרוניים, הפרעות קשב וריכוז ותשישות.


מצאו מוצרי אלסקן אייס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן