קנדילנד

זן קנאביס קנדילנד סאטיבה

THC 16%-19%

סאטיבה

קנדילנד (Candyland) הוא זן בעל אופי סאטיבה דומיננטי שנוצר מהכלאת גרנדדי פרפל (Granddaddy Purple) וביי פלטינום קוקיס (Bay Platinum Cookies). הוא נוצר ע”י אחד מבתי הגידול המובילים בארה”ב וזכה באחת מתחרויות הקנאביס הגדולות בשנת 2012. קנדילנד זכה לפופולריות בזכות השפעה אנרגטית חזקה, המזרזת את קצב המחשבה. הוא מתאים לסיוע במגוון התוויות, אך פחות מומלץ למתמודדים עם חרדות או פוסט טראומה. הפרחים שלו קטנים וכהים בעלי צבעוניות מעניינת, ולהם ניחוחות אדמה מתוקות-חריפות וטעם דומה. 

השפעה: אנרגטי, ריכוז, אופוריה, מצב רוח

טעמים: אדמתי, מתוק, חריף


קנדילנד מגיע מקליפורניה, או ליתר דיוק מאזור מפרץ סן פרנסיסקו. הגנטיקה נוצרה על ידי קן אסטס (Ken Estes), מפתח גנטיקת גרנדדי פרפל והיזם מאחורי חברת הקנאביס גרנד דדי פרפ (Grand Daddy Purp). בתהליך הפיתוח קן השתמש בזן הדגל שלו – גרנדדי פרפל. אותו הוא הכליא עם הזן ביי פלטינום קוקיס. שהוא למעשה צאצא של גירל סקאוט קוקיס (Girl Scout Cookies) שמגיע מאותו אזור. הכלאת גנטיקות העל מסן פרנסיסקו יצרה זן סאטיבה עם תפרחת קטנה ואדמתית עם השפעה אנרגטית ועוצמתית.

אדמתי, מתוק וחריף

תפרחת קנדילנד מורבבת מפרחים קטנים בצבע ירוק כהה-סגול עם שיערות עלי בגוון אדום דהוי ויוצא דופן. למרות שבתרגום חופשי שם הזן הוא ארץ הממתקים, מתיקות אינה הטעם הבולט של הזן הזה. לתפרחת יש ארומה אדמתית שרק לאחר עיבוד חושפת מעט תווים מתוקים ונגיעות פלפל חריפות. הטעם גם כן אדמתי ברובו, עם מעט מתוק וחריף. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן זה הם קריופילן, לימונן ויומולין.

אנרגטי ומרכז

קנדילנד מפיק ריכוז THC שנע בין 16% ל-19%. למרות שזהו זן עתיר THC זהו לא ריכוז גבוה במיוחד, ובהתאם הוא מתאים גם למטופלים חדשים וצרכני קנאביס ארעיים. הזן מומלץ לשימוש בשעות היום. השפעתו אנרגטית, אופורית, מזרזת את קצב המחשבה ועוזרת לריכוז. בנוסף, קנדילנד מרומם מצב רוח טוב שמקל על תקשורת, יצירתיות ופעילויות חברתיות. הוא מתאים למטופלים המתמודדים עם דיכאון, הפרעות קשב וריכוז, תיאבון מופחת ותשישות. לעומת זאת, מטופלים המתמודדים עם הפרעות חרדה או פוסט טראומה יכולים למצוא את האנרגטיות של הזן מכבידה ומגבירה חרדות.


מצאו מוצרי קנדילנד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן