ראנץ

זן ראנץ קנאביס היבריד

THC 19%-24%

היבריד

ראנץ (Runtz) היא גנטיקת קנאביס בעלת אופי היברידי שנוצרה מהכלאת הזן ג׳לטו (Gelato) עם סקיטלז (Zkittlez). בין אם זה בגלל בית הגידול האיכותי, חוויית הצריכה או התחושות שהוא מעלה, ראנץ מהווה את אחד הזנים הנחשקים ביותר בשוק הקנאביס בקליפורניה בשנים האחרונות. בדומה לזני המקור, גם הוא קיבל את שמו לאחר קינוח בזכות ארומה פירותית וטעם טרופי מתוק וייחודי. כמו רוב גנטיקות ההיבריד בשוק, גם ראנץ ידוע באפקט מרומם מצב רוח ומרגיע. אולם הזן עדיין לא מראה יציבות גנטית בין הפנוטיפים, ואחוזי הקנבינואידים עדיין משתנים ונבדקים בכל מחזור. 

השפעה: מרגיע, מעודד תיאבון

טעמים: מתוק, טרופי, פירות יער


ראנץ פותח באחד מבתי גידול הקנאביס המפורסמים בעולם כרגע: משפחת קוקיז (Cookie Fam), הארגון שהביא לעולם את גירל סקאוט קוקיז (Girl Scout Cookies). כדי ליצור את הדור הזה של הגנטיקות הקינוחיות שלהם, הם השתמשו בשני זנים. הראשון הוא ג׳לטו, היבריד מתוק ומפורסם שנוצר מהכלאת סאנסט שרבט עם ת׳ין מינט GSC. הגנטיקה השנייה נקראת סקיטלז, והיא מגיעה מפרויקט משותף של שני בתי גידול: ת׳ירד ג׳ן פמילי (3rd Gen Family) וטרפ הוגז (Terp Hogz). 

סוכריות פירותיות

כמו שאפשר לנחש, חיבור שתי גנטיקות מתוקות, המפורסמות בטעם אהוד יצר זן חדש עם פרופיל טרפנים עסיסי במיוחד. כאמור, הגנטיקה עדיין לא מראה יציבות בין הפנוטיפים והיחסים של הטרפנים יכולים להשתנות מעט, אך הטרפנים שכמעט תמיד דומיננטיים בראנץ הם קריופילן, לימונן ולינלול. התפרחות ידועות בארומה טרופית עם מעט תווים חריפים והדריים בעיבוד. הטעם של התפרחות דומה – מתוק, פירותי וטרופי עם מעט תווים חריפים והדריים. 

רוגע, מצב רוח ותיאבון

גנטיקת ראנץ המקורית מפורסמת באחוז THC הנע בין 19% – 24% בין הפנוטיפים השונים, עם מספר הכלאות שמגיעות לריכוזים אפילו גבוהים יותר. הזן מתאים למטופלים חדשים וותיקים כאחד. הוא יהיה בחירה טובה בבוקר ובערב; הוא לא אנרגטי או מעייף בצורה ניכרת אלא מרגיע, מפקס, משפר את מצב הרוח ואף מעודד תיאבון. ראנץ מתאים במיוחדים למטופלים המתמודדים עם דיכאון, חרדות ובעיות עיכול.


מצאו מוצרי ראנץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן