פליי

זן קנאביס פליי

THC 21%

פליי (Fly) הוא זן קנאביס בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת פלורידה או ג׳י (Florida OG) עם וויי לייף (Y Life). הזן פותח על ידי חברת בת של קוקיס (Cookies), מותג הקנאביס המפורסם מקליפורניה. המוצר תמיד שמר על נחשקות בקליפורניה, ועם הזמן הופץ על ידי החברה גם לשאר העולם. פליי מפיק תפרחות רב גוניות בעלות מבנה רחב ודחיסות בינונית. התפרחת מעלה ארומת דיזל עם תווים מתוקים והטעם גם כן חריף עם סיומת אדמתית מתקתקה. פליי הפך לפופולרי במיוחד בזכות ההשפעה הפיזית המהירה והעוצמתית שלו; הזן מרפה את טונוס השרירים, מעודד תיאבון ומרגיע לחצים וכאבים קלים. יחד עם זאת, פליי גם מרומם אופוריה עוצמתית ומשרה שלווה עמוקה.  

השפעה: אופוריה, מעודד תיאבון, מרפה שרירים, מרגיע

טעמים: מתוק, דיזל


פליי נוצר על ידי פאוורזזזאפ ג׳נטיקס (Powerzzzup Genetics), אחת מהחברות בקבוצת קוקיס. המגדל הראשי, היזם והבעלים של החברה הוא קני פאוורס (Kenny Powers) המכונה גם פאי גאי (PieGuy). קני הוא אחד מחברי הילדות של המייסדים של חברת קוקיס, אחד המגדלים המקוריים בחברה ולמעשה הוא אף לימד את אחד המייסדים המקוריים לגדל קנאביס. את פליי קני יצר מהצלבה של שני זני קנאביס ייחודיים, הראשון הוא פלורידה קוש. פלורידה קוש הוא קלאסיקת קנאביס משנות התשעים שנחשבת בעיני מומחים לזן המקור של או ג׳י קוש (OG Kush) המפורסם. הזן איתו פלורידה קוש הוכלא נקרא דה וויי (The Y) או וויי לייף. גם הוא פותח על ידי קני תחת מותג הקנאביס שלו פאוורזזזאפ ג׳נטיקס. 

דיזל מתוק

פליי מייצר תפרחות בעלות צבעוניות דו גונית שמשלבת ירוק ברושי חזק עם סגול כהה. אין הרבה שיערות עלי ומעטפת הטריכומות ניכרת בזכות גוון זהוב בהיר במיוחד שהיא עוטה. התפרחת צומחת למבנה רחב בעל דחיסות בינונית. הארומה הנידפת מן התפרחת משלבת דיזל עם נגיעות מתוקות של הדר ואדמה – פרופיל ארומטי שכל חובב גנטיקות קוש יאהב ויזהה מרחוק. גם הטעם מדגיש את נוכחות הדיזל ואת תווי ההדר והאדמה המתקתקים. הטרפנים הדומיננטיים בפליי הם  לימונן לינלול ומירסן.

מרגיע ומעודד

פליי מפיק ריכוז THC ממוצע של 21%. השפעתו מתאימה בעיקר לשעות הערב, אם כי הוא לא מקל באופן מיוחד על הירדמות. פליי משרה רוגע פיזי עמוק שמרפה את השרירים ומשכך כאבים קלים במהירות. הוא מעודד תיאבון, וזה לא הדבר היחיד שהוא מעודד – פליי מרומם אופוריה המקבעת מצב רוח טוב שמקל על מועקה נפשית ועוזר לשמור על אופטימיות. פליי מומלץ למתמודדים עם דיכאון, חרדות, פוסט טראומה, כאבי שרירים, תיאבון מופחת וכאבים כרוניים קלים.


מצאו מוצרי פליי

T16.5%
C0.1%
אינדיקה
המלאי אזל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן