מותגי קנאביס | גרין פילדס – Green Fields

גרין פילדס קנאביס

בשנת 2019 נפתח בישראל מתקן הקנאביס הגדול ביותר שנבנה במדינתנו; המתקן של חברת גרין פילדס. מאז החברה הספיקה לפתח אופי ייחודי המוליד שיתופי פעולה ייחודיים, להתקין אבזור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם ולהפריח גנטיקות אקזוטיות ממגוון מקורות. למעשה, גרין פילדס לא מסכמים את העשייה שלהם בתפרחות – החברה גם תומכת בחקלאות המקומית, ואף תרמה לקידום הלגליזציה. 

מתחילים בענק

גרין פילדס היא חוות גידול קנאביס שקמה בישראל בשנת 2018 והחלה את פעילותה בשנת 2020. מתקן החברה משתרע על שטח של 42 דונם – 30 דונם מוקדשים לחממות גידול וריבוי, 1,300 מ”ר מוקדשים לפוסט הארווסט בתקן GMP. למעשה, נכון לכתיבת שורות אלה (פברואר 2021) גרין פילדס הינה מתקן הגידול הגדול ביותר במדינה.

גרין פילדס משקיעה משאבים רבים באיתור פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, בבקרת תקינה מחמירה ובדלת פתוחה לשיתופי פעולה מגוונים להשבחת איכות התפרחות המיוצרות במתקני החברה. חממות ומתקן הפוסט הארווסט מאובזרים בציוד מהמתקדמים בעולם והתקנים אליהם החברה שואפת להגיע הם מהמחמירים בתעשיית הקנאביס הגלובלית. בנוסף לסטנדרט החקלאי הגבוה, גרין פילדס בוחרת בשיתופי פעולה עם הגורמים המובילים והחדשניים בתעשייה, דבר המספק ערך מוסף לעשייה של החברה.

מותג עם ערכים

גרין פילדס שואפים לייצר קנאביס רפואי אורגני לחלוטין בסטנדרט תקינה איכותי עבור מטופלי הקנאביס בארץ ומחוצה לה. גרין פילדס מאמינה בפיתוח תעשיית החקלאות הישראלית ועל כן עובדת עם ספקים וסטארטאפים ישראלים לאורך כל שלבי הגידול. בנוסף, גרין פילדס מאמינה גם בקידום הלגליזציה ותרבות הקנאביס בישראל, והיא אחת מהחברות הבודדות שתרמו לקמפיינים המקדמים את הנושא בארץ.

מאובזרים לחלוטין

גרין פילדס מפעילים מתקן גידול המשתרע על שטח של 30 דונם המוקדשים לשמונה חדרי גידול שונים ונשלטים בנפרד, עם טכנולוגיה חקלאית מתקדמת מן המסד ועד הטפחות. החממות בנויות משלד מתכת מקובע לרצפת בטון. על גג החממות מותקנות יריעות יפניות ייחודיות המאפשרות חדירה כמעט אבסולוטית של מעבר אור (ספקטרום מלא), כ-20% יותר מיריעות חממה סטנדרטיות. בנוסף, החממות מצוידות מערכת בקרת אקלים מלאה.

לא רק המבנה של החממות מרשים אלא גם מה שקורה בתוכן. בתוך החממות של גרין פילדס הותקנה טכנולוגיית מעקב אוטומטי שמצלמת את כל הצמחים כדי לאתר חוסרים או מפגעים שונים. כמו כן, מותקנת תשתית טכנולוגית לחימום וקירור השורשים והמים עוברים טיהור וחיטוי. שני הצעדים האלה מצמצמים משמעותית עובשים ומזיקים שיכולים לתקוף את הצמחים ומציבים את המוצר היוצא מהחברה ברף מדיקלי האיכותי והמרוכז ביותר.

גרין פילדס קנאביס
חוות הקנאביס של גרין פילדס

חלק מהמתקן מוקדש לטובת חדר אמהות ושטח ריבוי,  במתקן הפוסט הארווסט מתייחסים לכל גנטיקה בהתאם לצרכיה. החברה משלבת פרקטיקות ייבוש בשילוב מסורתי בתלייה לצד ייבוש במדפים. המתקן מכיל חדר עם טכנולוגיה לגיזום רטוב של תפרחות מוכנות לצד טרימינג ידני ויבש בהתאם לצורכי הגנטיקה.

הזנים של גרין פילדס

סדרת הזנים הראשונה של גרין פילדס תצא תחת מותג משותף ביחד עם חברת בזלת. סדרת הזנים תשווק תחת השם ‘גרין רוק’ (Green Rock) הזנים פותחו בהשראת סדרת אבני החן של בזלת בשילוב יכולות הגידול והעיבוד של גרין פילדס. בסדרה אנו צפויים לראות גנטיקות עם מקור ייחודי בקטגוריות T20\C4, T15\C3 ו-T10\C10.

בנוסף, גרין פילדס כבר עובדת על זנים נוספים ומגוונים, החל מאלו המגיעים מחוות ריבוי בישראל, גידול מזרעים של גנטיקות ייחודיות וחדשות ובעתיד הקרוב אף תחל בהכלאות ופיתוח גנטיקות במתקן החברה.

לסיכום

גרין פילדס היא שחקן גדול, עוצמתי ובעל ערכים בתעשיית הקנאביס הישראלית. החברה נכנסה בשנת 2019 עם מתקן ענק, חממות מאובזרות בטכנולוגיה מתקדמת, הבנויות מתשתית איכותית במיוחד. החברה מפעילה שיתופי פעולה מקומיים המקדמים את החקלאות ותרבות הקנאביס המקומית. המוצרים הראשונים של החברה יושקו במותג משותף עם חברת בזלת.

One thought on “מותגי קנאביס | גרין פילדס – Green Fields

  1. אלי אומר:

    אחלה כתבה שיהיה להם בהצלחה . אקנה חודש הבא בעזרת השם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן