זן השבוע: אוריג’ינל ג’י סי (Original GC)

אוריג’ינל GC מבית פיס נטורלס הוא זן סאטיבה T20\C4 מומלץ לשימוש יום שפותח מזן מקור אמריקאי ותיק ופופולרי. תוסיפו למתכון פרופיל טעם מרענן והשפעה עוצמתית נגד חרדות, דיכאון, עייפות וכאבים – וקיבלתם את מוצר השבוע.  

אוריג’ינל GC הוא המוצר הראשון שיובא לגידול בארץ על ידי חברת קרונוס שמפיצה ומטפחת בישראל את זני המותג פיס נטורלס. למעשה שווק תחילה בשלושה בתי מרקחת בלבד ולאחר שהחברה הרחיבה את הפצתו של הזן לבתי מרקחת נוספים הוא החל להופיע כמוצר מבוקש.

היסטוריה

כמו שהשם מרמז, מדובר בגנטיקה שפותחה מזן גרין קראק (Green Crack) המפורסם. גרין קראק, או גרין קוש (Green Cush) הוא זן שנולד בשנות ה-70 בארה”ב, וצבר פופולריות עולמית בחצי המאה האחרונה. אוריג’ינל GC של פיס נטורלס מביא לשוק הקנאביס הרפואי בישראל את המורשת, וחלקים נבחרים מזן המקור. 

קנבינואידים

יחסית לתפרחות ה-T20\C4, אוריג’ינל GC מכיל פרופיל קנבינואידי נקי ועדין: בערך 20% THC. מדובר בפקטור גנטי עוצמתי שכן גם זן המקור מתאפיין ביחס THC זהה. 

טרפנים

פרופיל הטעם הקיצי והמרענן של אוריג’ינל GC הוא אחד מהיתרונות החזקים שלו. השילוב הנפוץ של מירסן, קריופילין, וכמו כן גם לימונן מפיק בתפרחת ניחוח צמחי חמצמץ עם תווים עדינים של עץ ואדמה. חוויית העישון חלקה. הטעמים המורגשים הם בעיקר טעמי הדר ותווים פלפליים ניכרים. אידוי אידיאלי עם הטרפנים הנ”ל מתרחש בטמפ’ שבין 166 – 184 מעלות צלזיוס. THC מתאדה ב-157.

שימוש מומלץ

אוריג’ינל GC הוא זן סאטיבה דומיננטי עתיר THC המומלץ בעיקר לשימוש יום, בשעות הבוקר והצהריים. לטענת פיס נטורלס, הזן מעורר וממריץ, ומומלץ לטיפול והתמודדות עם חרדות, דיכאון, עייפות וכאבים. גולשי קנאליסט מדווחים שהזן באמת יעיל מאוד לשימוש יום, ומומלץ במיוחד להתמודדות עם כאבים כרוניים. 

לסיכום

אוריג’ינל GC הוא זן סאטיבה T20\C4 שמרן ועוצמתי שהובא מקנדה לגידול בישראל ונשאר נאמן לזן המקור שלו. הבכור של פיס נטורלס ירש מאביו: גרין קראק את פרופיל הטעם, הארומות, ההשפעות ואפילו את שמו. עם ריכוז של כ-20% THC הוא יעזור למשתמשים בו להתרכז, ולהתמודד ביעילות עם כאבים כרוניים, דיכאונות וחרדה.

רוצים לנסות אותו? לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן