אדיבלס | Edibles

אדיבלס קנאביס Edibles
אדיבלס (אכילים) הוא שם כולל למוצרי קנאביס שעברו תהליך המאפשר את צריכתם כמוצר מאכל. הכנתם של מאכלי קנאביס דורשת היערכות מוקדמת והם משפיעים על הגוף באופן שונה מאשר קנאביס שנצרך בעישון.

על אף שעישון היא שיטת הצריכה הנפוצה ביותר, צרכני קנאביס רבים בוחרים לצרוך קנאביס דרך אכילה של מוצרי מזון המכילים חומרים את החומרים הפעילים שלו. מוצרי קנאביס הנצרכים באכילה מכונים אדיבלס (Edibles), כלומר מוצרים למאכל.

צריכת קנאביס באדיבלס היא אפשרות דיסקרטית שאינה מעלה עשן, לא מותירה שאריות פיזיות או אפילו ניחוח קנאביס בחלל האוויר, על הגוף והבגדים. תחילה מוצרי קנאביס למאכל היו זמינים רק כמוצרים ביתיים בעלי טווחי מינון משתנים ולא מדודים או מדוייקים, אך היום המצב שונה.

לגליזציה של קנאביס למטרות פנאי מקדמת את השימוש בצמח הקנאביס גם בקהילות שאינן מורגלות או מעוניינות לעשן או לאדות אותו. נסיבה זו הולידה ביקוש למוצרי קנאביס בעלי אופן צריכה פשוט וידידותי שיספקו גם השפעה אפקטיבית. ביקוש זה מצא מענה בתעשיית מוצרי הקנאביס האכילים המציעה מניפה רחבה של מזונות קנאביס עם מינון חומרים פעילים מדויק המפורט על האריזה.

בליעת מוצרי קנאביס וקנבינואידים משפיעה על הגוף בצורה שונה מעישון, אידוי או ספיגה תת לשונית. THC ויתכן שגם קנבינואידים פסיכואקטיביים נוספים עוברים במערכת העיכול תהליך כימי ייחודי שיכול לייצר תרכובות עוצמתיות, שונות מאלו שמוכרות לצרכנים מצורות צריכה אחרות. הבדל נוסף בין השניים הם משך ההשפעה. ההמתנה לאפקט נמשכת בין שעה לשעתיים, ומשך ההשפעה אורך בין 4 – 8 שעות. אפקט ארוך ביחס לעישון או אידוי. 

כדאי גם לשים לב שהכנת אדיבלס מתבצעת עם מיצויי קנאביס עוצמתיים ובהתחשב שמדובר במוצר מזון טעים – קל הרבה יותר להגיע לצריכת יתr מאשר בעישון או אידוי. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן