91 קריפט או ג׳י מלון

זן 91 קריפט או ג׳י מלון קנאביס סאטיבה

THC 14%-19%

סאטיבה

91 קריפט או ג׳י מלון (91 Krypt OG Melon) הוא זן קנאביס בעל אופי סאטיבה דומיננטי שפותח מהכלאת כמדוג 91 (Chemdawg 91) עם פנוטיפ ייחודי של או ג׳י קוש (OG Kush). הפרחים שלו בדרך כלל קטנים, בהירים עם ארומה הדרית, פירותית ועוצמתית. ההשפעה  שלו אנרגטית, מרוממת מצב רוח, מזרזת את קצב המחשבה ומרכזת אותה. הוא מתאים במיוחד למתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז, דיכאון ואובדן תיאבון.

השפעה: אופוריה, אנרגטי, ריכוז

טעמים: מתוק, הדרי, אדמתי


91 קריפט או ג׳י מלון הוא פנוטיפ של 91 קריפט (91 Krypt), זן אינדיקה עוצמתי שפותח על ידי ענקית הקנאביס די אן איי ג׳נטיקס (DNA Genetics). לשם פיתוח גנטיקת 91 קריפט החברה השתמשה בשני זני קנאביס מפורסמים ביותר; הראשון היה כמדוג 91, זן היברידי שמתאפיין בתפרחות ריחניות ובטעמים חריפים ודומיננטיים. השני היה פנוטיפ ייחודי של או ג׳י קוש שפותח על ידי אחד המגדלים שלהם וכונה קפטן קריפט או ג׳י (Captain Krypt OG). שילוב הזנים יצר את 91 קריפט, גנטיקת האב שעם הזמן תוליד את הפנוטיפ 91 קריפט או ג׳י מלון הפירותי והאנרגטי.

הדרי ומתוק

תפרחות 91 קריפט או ג׳י מלון מפורסמות בניחוח מתוק במיוחד. הארומה העולה לחדר מיד עם פתיחת השקית משלבת תווי הדר מתוקים עם נוכחות אדמתית חריפה. הטעמים גם כן הדריים ומתוקים, ובולטים בסיומת טרופית נעימה. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן הם קריופילן, לימונן, מירסן ויומולין

אנרגיות טובות

91 קריפט או ג׳י מלון הוא זן בעל ריכוזי THC מתונים יחסית הנע בין 14% ל-19%. הוא מתאים למטופלים חדשים וגם לצרכנים מנוסים המעוניינים בתפרחת סולידית לשעות היום. ההשפעה המאפיינת את הזן מרוממת מצב רוח ואת רף האנרגיה. הוא מזרז את קצב המחשבה, מפקס ומסייע להתקדם ביעילות עם רשימת משימות ארוכה או יום עבודה ארוך. הוא מתאים בעיקר למתמודדים עם דיכאון, הפרעות במצב הרוח, מיגרנות, אובדן תיאבון והפרעות קשב וריכוז.


מצאו מוצרי 91 קריפט או ג׳י מלון

סאטיבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן