רשימת רופאי הקנאביס המלאה לפי התמחות ומיקום

אספנו עבורכם את הרופאים שעברו הסמכה מטעם משרד הבריאות לטיפול בקנאביס רפואי

עודכן: 1.8.2019

טיפול ברשיונות קיימים

על פי הודעת משרד הבריאות מתאריך 1.8.2019, מטופל המחזיק ברשיון לשימוש בקנאביס רפואי שתוקפו פג או עתיד לפוג, מוארך בזאת תוקפו של הרשיון בידו עד ליום ה-31 לדצמבר 2019, ללא צורך בבקשה להארכה, והוא יכובד על ידי הספק שממו נקוב ברשיון עד לתאריך זה.

ניתן יהיה להמשיך ולקבל על סמך רשיונות אלה מוצרים מהספקים הקיימים גם אם תוקף הרשיון פג – המאוחר ביניהם.

רשיונות לקנאביס שניתנו לחולים אונקולוגים, לילדים או למטופלים עם אוטיזם יהיו בתוקף עד 30.6.2020. ההארכה בתוקף הרשיון היא אוטומטית ואין עוד צורך לפנות למשרד הבריאות בעניין זה.

במקביל, על המטופלים לטפל בחידוש הרשיון לתקופה שלאחר 31.12.19 (או 30.6.20 לגבי חולים אונקולוגים, ילדים ומטופלים עם אוטיזם המחזיקים ברשיון).

מטופלים המחזיקים ברשיונות למוצרי קנאביס שהם מקבלים ישירות מהספקים יוכלו החל מיום 5.8.19 לבקש לעבור מספק אחד לאחר, מתוך רשימת הספקים הבאה:

מטופל שברשותו רישיון שתוקפו הוארך ובנוסף ברשותו רישיון המיועד לניפוק בבית מרקחת, יוכל על פי בחירתו לקבל את האספקה החודשית בבית המרקחת במסגרת הרישיון החדש, או לחילופין דרך הספק, במסגרת הרישיון המוארך זמנית.

תהליך הגשת הבקשת לרשיון

החל מחודש מרץ 2017 משרד הבריאות מכשיר רופאים לטיפול בקנאביס רפואי כדי שיוכלו לאשר בעצמם את הרישיונות ולקבוע את המינון הדרוש לצורך הטיפול.

המערכת הממוחשבת של משרד הבריאות מאפשרת לרופא המטפל להזין ישירות את הבקשה ואת המסמכים הנלווים. לאחר אישור הבקשה על ידי משרד הבריאות, המטופל או הרופא יוכלו להדפיס את האישור לקנאביס רפואי ולגשת איתו לאחד מבתי המרקחת שמספקים קנאביס רפואי.

לפחות 150 רופאים כבר עברו את ההכשרה למתן רישיון לקנאביס רפואי והגשת הבקשה מתבצעת דרכם ולא דרך ספקית הקנאביס או היק”ר, כפי שהיה עד לחודש מאי 2019.

הוצאה, חידוש וערעור לרישיון לקנאביס רפואי

המעוניינים להתחיל בתהליך לקבלת רישיון לקנאביס, לחדש או להגיש ערעור על סירוב בקשה צריכים לפנות לאחד מרופאי הקנאביס שעברו את ההסמכה ולהגיש באמצעותם את הבקשה לקבלת הרישיון.

מטופלים המחזיקים ברישיונות קיימים, יכולים להמשיך לקבל את האספקה שלהם במקומות החלוקה הרגילים.

חלק מרופאי הקנאביס מקבלים קהל דרך קופות החולים וחלקם מקבלים גם בתשלום נוסף באמצעות מרפאה פרטית. מומלץ לבדוק לפני קביעת התור את זמינות הרופא בקופת החולים בה אתם חברים.

חשוב לבדוק לפני הגשת הבקשה את ההתאמה של התסמינים להתוויות של משרד הבריאות.

באזור העסקים שבאתר שלנו תוכלו למצוא את הרשימה המלאה של רופאי הקנאביס – רופאי כאב, אונקולוגים, פסיכיאטרים, נוירולוגים, מומחים לגריאטריה ועוד.

רופאים אלו קיבלו הסמכה לטיפול בקנאביס רפואי מטעם משרד הבריאות באמצעות קורס מיוחד שנוהל על ידי היק”ר.את הקנאביס המטופלים יכולים לקבל באמצעות משלוח לביתם (בתשלום נוסף) או באחד מבתי מרקחת ברחבי הארץ המאושרים לספק קנאביס רפואי למטופלים.

רשימת רופאי הקנאביס לפי תחום התמחות

בקישורים הבאים תוכלו למצוא בקלות רופא קנאביס המתאים עבורכם מתוך יותר ממאה רופאים לפי תחום ההתמחות שלו/ה והמיקום שלכם.

באמצעות מנוע החיפוש שבאתר תוכלו גם לסנן את הרופאים על ידי בחירת תחום ההתמחות ומיקום מבוקש.

אם אתם מכירים את אחד מרופאי הקנאביס שמופיעים באתר, עזרו גם לאחרים וכתבו חוות דעת בדף הרופא.

במידה ואתם מכירים רופא שממליץ ומטפל באמצעות קנאביס רפואי שאינו מופיע ברשימה, נשמח אם תעדכנו את רשימת רופאי הקנאביס במייל או תוסיפו אותו בקלות בדף “הוספת רופא” שבאתר.

 

מדריכים וטיפים לפי קטגוריה

מה אתם מחפשים? כל העסקים במקום אחד

עקבו אחרינו