סקירה לתפרחות אינדור אדיסון סאטיבה | קנאשור

חוות דעת על תפרחות קנאשור אדיסון סאטיבה T20C4 אינדור | מספר אצווה: 23920FL06

מאת:

אילי לוי | 26.9.2020

תיאור כללי

“אדיסון” הוא זן קנאביס סאטיבה חדש מסדרת האינדור של “קנאשור”. זהו זן מגנטיקה של חברת RCK והוא הזן הראשון בישראל מגידול בשיטת  “הידרו” ובמתקן סגור (“אינדור”). מקור גנטי: הכלאה בין האשפלנט (HashPlant) לקריטיקל מס (Critical Mass). על השקית מצוין 18.6% THC.

רכשתי את האצווה הראשונה של האדיסון – 18.6% THC ו-1.3% CBD. אהבתי מאוד את הקופסאות בעיצוב של סדרת האינדור, נראה מושקע ויוקרתי. אך בניגוד למדבקות על השקית עצמה, היה חסר לי את השם אדיסון בגדול.

בעת פתיחת השקית ראיתי פרחים גדולים מאוד ביחס לממוצע בשוק הרפואי – נקודת בונוס למי שאוהב. הריח בעת השקית חזק וטוב, למרות שהפרחים יבשים יחסית לא היו הרבה פירורים ועלים בשקית. במשקל הגיע 10.73 גרם.

מראה חיצוני

כפי שציינתי הדבר הכי בולט הוא גודל הפרחים שהוא הרבה מעל הממוצע בשוק. יש מטופלים שזה לא משנה להם, אותי זה קונה. לא כל הפרחים היו גדולים ככה, היו גם פרחים קטנים יותר. צבע ירוק יחסית כהה, אין הרבה טריכומות נראות לעין, לא נראה “שעיר”. טרימינג מעולה ומוקפד, בקושי היו בשקית עלים וענפים.

הפרחים עצמם דחוסים ויבשים יחסית לממוצע. זה טוב ועדיף בהרבה על פרח רטוב, אבל גם זה עניין אינדיבידואלי.

טעם וריח

הריח לימוני סטנדרטי חלש, נחלש לאחר יום-יומיים. להפתעתי למרות הריח, לתפרחת בכלל לא הייתה טעם בעישון. לי אישית זה משהו מאוד חשוב, במיוחד בסאטיבה. החיסרון הכי משמעותי בפרח לדעתי.

השפעה

עישנתי בפעם הראשונה בג’וינט עם טבק וכמו שאמרתי לא היה טעם בכלל, לא משעל ולא שורף בגרון בצורה יוצאת דופן. התחושה היא היברידית ולא סאטיבה חזקה, ההשפעה נעימה ולא חזקה מדי, לא עלה לראש בבום אלא בעדינות ועדיין עשה את העבודה.

בשורה התחתונה אהבתי את ההשפעה, מתאים להקלה על הבחילות שלי במהלך היום, לא הייתי משתמשת כדי להקל על כאב חזק או לפני השינה. ברור שמדובר במוצר מושקע ואיכותי, מרגישים שזה לא עוד פרח שגדל בחממה מקומית אלא בתנאים אחרים. השלב הבא הוא למקסם את הריחות והטעמים כי זה הרבה פעמים הרושם שנשאר.

 

למידע נוסף ולהזמנה ישירה של תפרחות אדיסון סאטיבה T20C4 לחצו כאן


ביקורת מאומתת של קנאליסט. נכתבת באובייקטיביות על ידי מטופלי קנאביס רפואי ברישיון.  ההשפעה המתקבלת עשויה להיות שונה אצל כל אחד, אין במידע זה תחליף להיוועצות עם רופא או רוקח. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי ואינטראקציה עם תכשירים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן