קנאשור – Cannassure

חברה בעלת מערך ייצור שלם לקנאביס רפואי הכולל ריבוי, גידול במתקן Indoor אירופוני, מיצוי, עיבוד, אריזה וניהול שרשרת האספקה

מוצרי קנאביס רפואי של קנאשור בתקן IMC-GMP עונים לדרישות אבטחת האיכות המחמירות ביותר. קנאשור מוכרת את מוצרי הקנאביס הרפואי ממתקן הגידול החדשני הממוקם במבנה סגור ומבוקר ובנוסף, משתפת פעולה עם חוות גידול חדשות לאספקת חומר גלם איכותי.

מתקן הגידול של קנאשור הוא מתקן גידול סגור (Indoor) חדשני, מבוסס טכנולוגיה אירופונית בה הצמח גדל באוויר (ללא מצע אדמתי(. גידול בסביבה מבוקרת (תאורה, לחות, טמפרטורה, סינון אוויר), נקי מחומרים מזיקים, המאפשר דיוק ומענה על כל צרכי הצמח ובכך מימוש הפוטנציאל הגנטי של צמח הקנאביס וקבלת מוצר קנאביס רפואי איכותי והדיר.

מערך הגידול שהוקם פועל בבקרה מלאה, נקי מחומרים מזיקים, במתקן גידול Indoor חדשני, מבוסס טכנולוגיה אירופונית בה הצמח גדל באוויר. קנאשור מציעה מגוון מוצרים בכדי לענות על טווח רחב של צרכים רפואיים.

סדרת אינדור – Indoor

סדרת מוצרי הקנאביס המיוצרת במתקן הגידול האירופוני של חברת קנאשור. מתאפיינת בהדירות ועקביות גבוהה על ידי שיטת הגידול האירופונית המאפשרת שליטה ובקרה מלאה לכל אורך תהליך הגידול.

סדרת סלקט – Select

סדרת סלקט מאחדת זנים נבחרים של תפרחות שנבדקו מתוך חוות הגידול הקיימות. סדרת המוצרים נמצאת בפיקוח של מומחים מעולם הקנאביס, האגרונומיה ואבטחת האיכות על מנת שיעמדו בסטנדרט הגבוה ביותר.

הוסיפו המלצה

האימייל לא יוצג באתר.

מקומות נוספים

 • סופר פארם גן יבנה

  סופר פארם גן יבנה

  בית מרקחת מאושר למכירת קנאביס רפואי בגן יבנה
 • ד”ר פיראס פאהום

  ד”ר פיראס פאהום

  מומחה בנוירולוגיה בבית החולים איכילוב, מורשה לטיפול והנפקת רישיון לקנאביס רפואי מטעם משרד הבריאות
 • דה סטאד קופישופ – Coffeeshop The Stud

  דה סטאד קופישופ – Coffeeshop The Stud

  מעט מרוחק ממרכז העיר אבל בהחלט שווה הליכה קצרה או רכיבה עם אופניים. המבקרים בקופישופ הזה מהללים ומשבחים את העוגיות המיוחדות שלו, שבאות במגוון טעמים …
ההדרים 2
אשדוד אשדוד
ניווט לכתובת

מצאתם טעות או פרטים חסרים?

נשמח אם תעדכנו אותנו כאן