קאן10 – Cann10

חברה בעלת מומחיות וידע בכל שרשרת הערך משלב הזריעה ועד לשיווק מוצרי פארמה מבוססי קנאביס רפואימייל: info@cann10.com

קאן10 – Cann10 הנה חברה בעלת מומחיות וידע בכל שרשרת הערך משלב הזריעה ועד לשיווק מוצרי פארמה מבוססי קנאביס רפואי. החברה משווקת את סדרת מוצרי קנאביס רפואי קנרית בתצורות של תפרחות ושמן.

כאחת החברות המובילות בתחום בישראל, קאן 10 מחויבת לשיפור באיכות חייהם של מטופליה ולפעול על פי כללי אתיקה ישראלים ופנימיים ובהתאם לרגולציות מקומיות בנושאים השונים הקשורים לייצור קנאביס רפואי ושיווקו לקהל המטופלים.

קאן10 – Cann10 פועלת בשיתוף פעולה עם מוסדות אקדמיים בישראל ובעולם כדי להרחיב ולהעמיק את הידע בתחום הקנאביס הרפואי- בכנסים, בקורסים אקדמיים ובהדרכות לקהל המקצועי, כל זאת כדי לייצר רשת של מומחיות, ידע וניסיון ולמען ייצור מוצרי קנאביס רפואי איכותיים תוך שימוש בטכנולוגיות מובילות ועמידה בדרישות משרד הבריאות.

לכל מוצרי הקנאביס של חברת קאן 10 לחצו כאן

הוסיפו המלצה

האימייל לא יוצג באתר.

מקומות נוספים

 • בית מרקחת גבעול

  בית מרקחת גבעול

  בית מרקחת גבעול הוא בית המרקחת הראשון שהוקם במטרה לשמש כביתם של מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל. השליחות שלנו היא לספק רצף טיפולי, מוצרים מוכחים ותמיכה …
 • הידרו סטור

  הידרו סטור

  HydroStore היא חנות בשוק הישראלי הפונה למגוון רחב של אנשים. בחנות ניתן למצוא את פתרונות האידוי הטובים ביותר, מיטב המקטרות בשוק העולמי ומוצרי הגידול המקצועיים …
 • האני (שבתאי לוי)

  האני (שבתאי לוי)

  בית מרקחת מאושר למכירת מוצרי קנאביס רפואי בחיפה

מצאתם טעות או פרטים חסרים?

נשמח אם תעדכנו אותנו כאן