מעלה – מרכז עוז להחלמה ושיקום

מרכז להחלמה ושיקום באמצעות קנאביס רפואי

עמותת מעל”ה להנצחתו של החלל עוז מנדלוביץ שנפל במלחמת צוק איתן, קמה לאור ההכרח הקיים לספק הכוונה הדרכה התאמה ושיקום לחולים  באמצעות קנאביס רפואי.

העמותה הוקמה ע”י משפחתו של עוז מתוך וההבנה של האחריות הנלוות במתן הקנאביס לשיקום ומסיפור הקושי האישי של המשפחה ושל מכרים וחיילים שלחמו לצידו של עוז אשר צרכו קנאביס רפואי ברישיון אך ללא תוכנית שיקום אישית  וללא הכוונה.

השרותים של העמותה

 • סיוע והכוונה בטיפול קנבינואידי על ידי התאמה מיטבית
 • בקרה רפואית על תהליכי שיקום
 • בקרה מלאה על צריכת התרופה
 • הדרכה ומידע רפואי לפציינט
 • סיוע לחולים ורופאים מול היק”ר
 • מחקר ופיתוח שרותים
 • תוכניות שיקום אישיות
 • סיוע לחולים סופניים
 • שרותי פנאי וחוגים  לצרכני קנאביס רפואי

חוות דעת 7

 1. התנהלות מקוממת

  שלום. בתאריך 24/6/19 התקשרתם אליי באמצעות מזכירתכם ממרפאת עוז לבשר לי שרשיון הקנביס הרפואי עבורי מוכן ונחתם על ידי ד”ר בן עמית ו נאמר לי שעלי לשלם 285 ש”ח עבור הביקור, ואכן שילמתי מייד באמצעות פרטי כרטיס אשראי בטלפון, באותו מעמד נאמר לי שכבר למחרת באמצעות שליח מטעמכם אקבל את הרישיון לביתי תמורת תשלום שליחות ע”ס 35 שקלים, הסכמתי אך לצערי שום שליח לא הגיע למחרת,לקראת אחר הצהריים התקשרתי לברר למה לא הגיע השליח כמובטח,נאמר לי ע”י נציגכם שהרישיון יגיע אלי עוד היום 26/6 באמצעות נציגכם שיהיה באזורי אך שוב איש לא הגיע אלי, עלי לציין שאני מאוד מאוכזב משרותכם עד כה, בחודשיים האחרונים נפגשתי עם ד”ר אדהאן שולם על ידי סכום של 285 ש”ח עבור הביקור, ,ותקופה קצרה אחרי נפגשתי עם ד”ר בן עמית ושולם על ידי סך של 1000 ש”ח עבור הביקור,במעמד זה נאמר לי שהמסמכים ישלחו עוד באותו יום למשרד הבריאות,למרות שביקשתי שוב ושוב באמצעות אימיילים וטלפונים סיכום רפואי לאחר הפגישה עם ד”ר בן עמית פסיכיאטר ולפני כן עם ד”ר אדהאן רופא כאב אך לצערי לא נעניתי,התנהלותכם מקוממת במיוחד שמדובר בחולים קשים ,שכל רצונם להקל על כאבם במעט, לכן אין הדעת סובלת התנהגות כזאת ,אעשה כל שבידיי לפרסם את טענותיי בכל מדיה אפשרית ,כמו גם תלונות למשרד הבריאות ,וגופים אחרים שרלוונטיים לנושא.

  שלום נעים

 2. תשובה למר שלום נעים

  שלום נעים שמי אלי מנכ”ל עמותת מעל”ה להנצחת עוז מנדלוביץ שנפל בצוק איתן 20.7.2014 . מסמכיך למרשם לקנביס ולרישיון הגיעו לעמותת מעל”ה לאחר שעברת כברת דרך שאינה קשורה לפעילותנו . מיום כניסת המסמכים לעמותת מעל”ה 19.6.2019 הוזמנת לפגישה ב 24.6.2019 כלומר מרגע שליחת המסמכים ועד לרגע כתיבת שורות אלו עברו 13 ימים בלבד(!!!) והיום הרשיון שלך כבר חתום ומוכן בצירוף המרשמים . ועל מנת שלא תמתין 4 ימים נוספים להגעתו אליך(!) אני באופן אישי מקפיץ לך את הרישיון ומגיע מכרמיאל לקיבוץ עינת במיוחד על מנת שלא תתעכב בקבלת הרשיון והמרשמים . העמותה שלנו נועדה על מנת למנוע את הטרטור שעברו חולים עד כה ואת התשלומים היקרים לגורמים שונים אנו מחליפים בעלות של שרות ציבורי בלבד . הצעת התשלום למשלוח הינה על מנת שלא לטרטר אותך במצבך לאחד מסניפי העמותה . על כן נראה לי כי ראוי לתקן את הדרוג שנתת למעל”ה הכל אגב מתועד במחשבי העמותה לצורך בדיקת נכונות תגובתי זו

 3. עמותת מעל"ה מקצועית מדהימה

  עמותה מקסימה ומצויינת לא בגלל השליחות שלא הגיע אליך זה אומר שהעמותה לא בסדר. אתם האנשים החולים במקרה הזה לא משנה גם אם יבנו לכם ארמון של זהב תמיד יהיה לכם טענות מענות אכלו לי שתו לי בלעו לי חלאס כבר.
  עמותת מעל”ה עושה את כל שיכולתה ממקום אמיתי של אבדן על מנת לסייע לסבלם של אחרים
  חלאס לזבל בשכל תתחילו לשנס מתניים העמותה פועלת ימים ולילות על מנת לסייע לכל מטופל.
  עצוב שאנשים רבים לא מעריכים את הקלות אמנם בוכים על משלוח.. לכי למחלקת יקר עדיף לך נראה אם בכלל התייחסו אליך לרישיון בהצלחה.

 4. תתרגלו למשהו חדש עמותה שרוצה לעזור.

  אחרי התלאות שעברנו (אני ואשתי) לצורך אישור לטיפול בקנביס הגענו לעמותת מ׳עלה
  תוך שבועיים מהיום שפינינו אליהם נקבעה לנו פגישה עם ד״ר בן עמית. הגענו למקום והתקבלנו בחיוך ע״י אוסנת, הוכנסנו לד״ר בן עמית ששידר מקצועיות רבה ואמפתיה גדולה. כשיצאנו עם חיוך גדול ואישור ביד ניגש אלינו אלי לוי ולא הצליח להסתיר את השתתפותו בשמחתנו.הבנאדם ישב איתנו במשך חצי שעה להדרכה וטיפים. אלי אתה גדול! תודה!!!
  אחרי כמה ימים ההיתי צריך שינוי במרשם וכמובן שפניתי לעמותת מעל״ה ושוב ענתה לי אוסנת ובאותו יום העינין יסתדר. תודה.

 5. תודה לעמותת מעל"ה

  הכרתי את העמותה ברגע מאוד קריטי בחיים. אלי נתן לי הרגשה של אבא והוא איתי בקשר מאז, זאת משפחה של אנשים שרוצים לאהוב ולתת מעצמם-משהו שלא רואים הרבה בימיינו. מהרגע של ההכרות שלי עם העמותה עברו 48 שעות עד שקיבלתי רשיון ומרשמים. אלי היה איתי בכל רגע ואפילו ליווה במפגש אצל הד”ר. בדקו בשבילי איפה יש אספקה וביקשו לשריין לי עד שאגיע. לסיכום נשאר לי רק להגיד תודה, תודה על ההקשבה, על הקבלה, על הטיפול בי והעזרה שלכם. “המחייה נפש אחת כאילו החייה עולם ומלואו”

 6. מרכז מעל"ה מדהים ומיוחד במינו

  חייבת לשתף מחוויתי האישית, עברתי כיברת דרך ארוכה אל מול מספר רופאים שונים, בתחומים שונים והקאנביס הרפואי הוצא לי בתחילת דרכי ע”י רופאיי (קרוהן +ptsd). הבעיה לא היתה אצל רופאיי אלא שעמדתי מול בירוקרטיה מביכה, רצופת מכשולים ומתישה מאוד מול משרדי יק”ר.
  חמש שנים נלחמתי לקבלת הרישיון שקיימות לי 2 התוויות לקבלתו. התייאשתי ואז הגיע אלי ואיתו אסנת המדהימה.
  “מרכז מעל”ה” שמעתי באוזניי, עוד לפני שהבנתי כבר עזרו לי, ליוו אותי, תמכו בי. אין שאלה שלא נענתי עלייה בסבלנות רבה.
  מאילת הגעתי עד כרמיאל לפגוש את האנשים שכל כך עוזרים לאנשים כמוני.
  נדהמתי לגלות שעזרו לי עם רופא מומחה שבדק את התיק ועזר לי לקבל את הרישיון שמגיע לי במהירות הבזק.
  נושאיי השיחה התפתחו וגיליתי שמעל”ה זה לא עוד סתם מקום, זה לא המקום שייתן לך קאנביס ואז לך תחפש עם מי לדבר. האנשים שם מדהימים אחד ואחת! המרכז נותן אפשרויות לפגישות, שיחות, סתם להיות יחד ולא לבד. וזה המון!!!! תוך דקות זה הרגיש כמו בית.
  ואם כבר כתבתי (ואפילו המון)
  אז אני אוסיף ואגיד תודה רבה לשני המלאכים אלי ואסנת שלא משאירים אף חולה במצב שאין לו למי לפנות.
  תודה שיש מרכז שמוכן לקבל את כולנו ולא משנה עם איזה “תיק” באנו עליינו.
  תודה על העוז שממלא אתכם🙏🏼
  הקאנביס ומתן הרישיון בדרך זריזה ויעילה במיוחד היא רק ניצוץ במרכז הזה, יש בו הרבה יותר. הלוואי שיהיו עוד כאלה! עבור כולנו.

 7. תודה ענקית

  אלי היקר וכל צוות מעלה
  רציתי להגיד תודה ענקית
  זה לא מובן מאליו שיש אנשים טובים כמוכם .
  הטיפול,העזרה והקשבה.
  את השיר אנשים טובים באמצע הדרך כתבו אליכם.
  תמשיכו לעשות עבודת קודש.
  תודה ענקית

הוסיפו המלצה

האימייל לא יוצג באתר.

מקומות נוספים