צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

שישקברי

שישקברי קנאביס אינדיקה

THC 18%-26%

אינדיקה

שישקברי (Shishkaberry) הוא זן קנאביס בעל אופי אינדיקה דומיננטי שצבר פופולריות בשנים האחרונות בזכות ניחוח וטעם ייחודיים המתלווים לאפקט מרגיע. לא כל כך ברור מי הראשון שגידל את הזן, לכן גם זני המקור המשוערים רק הם סברה שהפכה לקונצנזוס בקהילה. שישקברי מפורסם בפרופיל ארומטי ובטעמי אוכמניות מעושנים עם קצת תווים חריפים. למרות שהשפעתו בעיקר מרכזת ומרגיעה הוא נוטה להרדים לעתים. הזן מאופיין כזן המתאים לשימוש לילי והוא מתאים למגוון התוויות רפואיות. 

השפעה: מרגיע, מצב רוח, שינה

טעמים: פירות יער, אדמתי, אורני


עד היום חלוקות הדעות לגבי מי אחראי לגנטיקת השישקברי הראשונה, לכן גם אין אישור בנוגע לזני המקור המשוערים לו. עם זאת, מפתחי זנים וחוקרי גנטיקות טוענים כי הזן נוצר מהצלבה בין אינדיקה אפגנית לגנטיקת בלוברי (Blueberry). בלוברי הוא גם זן עם אופי אינדיקה הנוצר ע״י מגדל בשם די ג׳יי שורט (DJ Short). למרות שהזן לא מגיע מבית מפורסם, שישקברי זכה במספר פרסי גביע קנאביס והפך לזן אהוד, הרבה בזכות הטעם והניחוח הבלעדיים שהוא מפיק.

אוכמניות מעושנות

אחת התכונות המפורסמות ביותר של השישקברי היא הארומה והטעמים שהזן נושא. שישקברי מפיק ארומת פירות יער נעימה המתחזקת לאחר עיבוד התפרחת ומתעצמת אפילו עוד בעת עישון או אידוי. הארומה הנעימה מתלווה לטעם המאזן פרופיל אוכמניות פירותי ומתקתק עם תווי אדמה מעושנים ואף חריפים קצת. הטרפנים הדומיננטיים בזן הם פינן, מירסן לינלול, ויומולין.

אינדיקה בטוחה

שישקברי הוא זן קנאביס עתיר THC, אולם הריכוז הממוצע שהוא מפיק עומד על 18%. מדובר בפרופיל קנבינואידי יחסית מתון, עם זאת נרשמו גם פנוטיפים שהפיקו 26% THC. שישקברי מאופיין בהשפעה הנושאת אפקט מרגיע, מפקס ואפילו מנמנם בסופו. במשך כל השפעתו שישקברי גם מפיג ביעילות חרדות, מרומם מצב רוח ומשרה אופוריה קלה. מומלץ למשתמשים מנוסים, אך בצריכה זהירה גם משתמשים מתחילים יכולים ליהנות ממנו.

על טעם ועל ריח

שישקברי הוא זן קנאביס פופולרי בעל אופי אינדיקה דומיננטי זוכה פרסים שמגיע מבית לא ידוע וללא אילן יוחסין מפואר. הזן מפורסם במיוחד בזכות שילוב ייחודי של טרפנים המפיק ארומה וטעמים של אוכמניות עם תווים אדמתיים מעושנים וחריפים. שישקברי מפיק פרופיל קנבינואידי מתון יחסית שהופך אותו לבחירה מומלצת למשתמשים מנוסים ומתחילים. הזן מייצר אפקט מנטלי ניכר שמרומם את מצב הרוח, מפקס, מפיג חרדות ולאט לאט מעייף ואף מנמנם. 


מצאו מוצרי שישקברי


מודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.