קלמנטיין

זן קלמנטיין קנאביס סאטיבה

THC 18%-27%

סאטיבה

קלמנטיין (Clementine) הוא זן קנאביס בעל אופי סאטיבה דומיננטי שנוצר מהכלאת טנג’י (Tangie) עם למון סקאנק (Lemon Skunk). הוא זן אמריקאי שמפגין אופי השפעות מרגיע העוזר למערכת העיכול ומומלץ במיוחד בשעות היום למתמודדים עם דיכאון, חרדות והפרעות קשב וריכוז. התפרחות שלו טומנות חוויה ארומטית עשירה שעוטפת יחדיו ניחוחות הדר, דיזל ואורן. 

השפעה: מרגיע, מקל בחילות, מצב רוח

טעמים: הדרי, דיזל, אורני


קלמנטיין נוצר על ידי משפחת קרוקט (Crockett), משפחת חקלאי קנאביס ותיקה שחייה באזור סיירה נבאדה בקליפורניה – ארה״ב. משפחת קרוקט מפורסמת בעיקר בזכות גנטיקת קליפורניה אורנג׳ (California Orange) הקלאסית שהם השביחו, ומאוחר יותר פיתחו ממנה את טנג׳י לאחר הצלבתו עם סקאנק. טנג׳י הפך עם השנים לאחד מזני הקנאביס ההדריים המרתקים בזמננו, לכן זה לא מפתיע שהוא נבחר לשמש כאחד מזני המקור כשהמשפחה החליטה שהגיע הזמן לפרויקט חדש. הזן השני שנבחר הוא למון סקאנק, ככל הנראה מתוך כוונה להעצים אך גם לשמור על האופי ההדרי והמסורתי של הטעמים והארומות שמשפחת קרוקט מתמחה בהם.

הדרי וגס

כמו ששמו ההדרי מרמז – הארומה והטעם שניתן לחוש מתפרחות זן קלמנטיין בונים אופי הדרי דומיננטי עם תווים חריפים של דיזל ואורן. למרות נוכחות הדרית דומיננטית, הטרפנים שמובילים בפרופיל שלו הם טרפינולן, אוסימין, קריופילן, מירסן ולימונן. הניחוח שעולה מפרחי הקנאביס הדרי ומזכיר אשכולית אדומה או תפוז דם. לאחר עיבוד ניתן לחוש גם בתווי דיזל ואורן חריפים. הטעם שמרגישים לאחר עישון או אידוי פרחי קלמנטיין גם כן הדרי בעיקרו. הוא חזק, בולט וגס ומכיל תווים חזקים של דיזל שבאים לידי ביטוי במיוחד בעת הנשיפה. 

מעודד ומקל בחילות

קלמנטיין מפורסם בריכוזי THC משתנים שנעים בין 18% ל-27%. הוא מספק אפקט צלול שלא מערפל את המחשבה אך מעודד שמחה ותומך במצב רוח יציב. הוא מסייע למערכת העיכול בשיכוך תחושות בחילה. קלמנטיין מתאים לימים אינטנסיביים שדורשים ריכוז גבוה ויצירתיות שיא כמו גם לימים קלים יותר המאפשרים אתנחתא נעימה. זן קנאביס המתאים לשימוש בעיקר בשעות היום, ומומלץ במיוחד למתמודדים עם בחילות, דיכאונות, חרדות ובעיות קשב וריכוז.


מצאו מוצרי קלמנטיין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן