צ׳וקולופ

זן צ׳וקולופ קנאביס

THC 17%-22%

סאטיבה

צ׳וקולופ (Chocolope) הוא זן קנאביס בעל אופי סאטיבה בולט ודומיננטי מאוד. הגנטיקה שמכונה לעתים דיליין (D-line) נוצרה מהצלבת צ׳וקולט תאי (Chocolate Thai) עם קנאלופ הייז (Cannalope Haze), שתי גנטיקות עם פרופיל טעם מתוק עשיר בגוונים מיוחדים במינם. לכן אין זו הפתעה שגם צ׳וקולופ עצמו מפיק ארומה וטעם ייחודיים ומורכבים שקשה מאוד לשחזר. השפעתו של צ׳וקולופ מתחילה ונגמרת בראש; הגנטיקה מייצרת פרופיל קנבינואידי עתיר THC בריכוזים ממוצעים והיא מפורסמת בהשפעה מרוממת מצב רוח שממקדת את המחשבה, מקלה על יצירתיות ומפיגה מתחים. 

השפעה: מצב רוח, יצירתיות, ריכוז

טעמים: שוקולד, קפה, טרופי


צ׳וקולופ פותח על ידי צוות המגדלים ההולנדי המוכשר של די אן איי ג׳נטיקס (DNA Genetics) שאחראים על גנטיקות מפורסמות רבות כמו למשל 24K, כושר קוש (Kosher Kush) ועוד. די.אן.איי היא בין מפתחי הגנטיקות היחידים מאמסטרדם שהתרחבו לשווק תפרחות וזרעים גם בארה״ב. לפיתוח של צ׳וקולופ הם השתמשו בשני זנים: קנאלופ הייז, גנטיקת סאטיבה טעימה שהחברה פיתחה וצ׳וקולט תאי – זן סאטיבה מקומי מתאילנד. צ׳וקולט תאי זכה לאהדה רבה בארה״ב בשנות ה-80 בזכות תווים אדמתיים מורכבים ויוצאי דופן שהוא אסף מאדמה ששומשה במשך שנים לגידול קפה. חיבור הגנטיקות יצר ארומה וחווית טעם שונה ובולטת במיוחד.

קפה ופרי

תפרחת צ׳וקולופ מיושנת כראוי תדיף ארומה אדמתית חזקה ומתוקה המחזיקה בתוכה נוכחות כפולה, אחת מרירה, חריפה ודומיננטית, מזכירה קפה ושוקולד מריר, והשנייה טרופית ומתוקה. בעיבוד התפרחת משתחררים עוד תווים אדמתיים והארומה מתעצמת. בעישון או באידוי תפרחות צ׳וקולופ ניתן לחוש יותר בטעמי פירות טרופיים מתוקים, והתווים האדמתיים העוצמתיים נעלמים על רקע זה. גם פרופיל הטרפנים של צ׳וקולופ ייחודי במינו. לצד דומיננטיות של  מירסן הזן מפיק כמות נאה של  טרפינולן, לימונן ואוסימין. הטרפנים האלו יתאדו בטמפ׳ שבין 50 – 186 מעלות צלזיוס, ויספקו תרומה מגוונת למערכת העיכול שלכם ותועלות למתמודדים עם סוכרת.

התחלה טעימה ליום

צ׳וקולופ מהווה בחירה מעולה למטופלים שמחפשים תפרחת טובה לפתוח איתה את היום באנרגיות גבוהות וראש ממוקד. הוא מפיק פרופיל קנבינואידי סטנדרטי עם ריכוז THC ממוצע שנע בין 17% – 22% והוא מתאים למטופלים מנוסים וחדשים כאחד. הגנטיקה ידועה בהשפעה מרוממת מצב רוח שממקדת את המחשבה ומקלה על דמיון ומחשבה יצירתית. צ׳וקולופ יהווה בחירה מעולה למתמודדים עם דיכאון, פוסט טראומה, חרדות ואפילו מיגרנות וכאבים קלים, אך יש לשים לב כי הגנטיקה לא מעודדת שינה ולא תקדם תחושת עייפות כלל. 


מצאו מוצרי צ׳וקולופ

T15%
C0.1%
סאטיבה
המלאי אזל
3.6666666666667 out of 5
219 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן