סקייווקר

סקייווקר קנאביס היבריד

THC 13%-15%

היבריד

למרות השם ההוליוודי, סקייווקר הוא זן הולנדי שפותח במתקנים של דאץ׳ פאשן (Dutch Passion), יצרני זרעים ומפתחי זנים מנוסים מאמסטרדם. סקייווקר פותח משילוב של שניים מזני האינדיקה האגדיים בקטלוג שלהם במטרה לייצר אחד נוסף. אולם מבחן התוצאה חשף זן היברידי לחלוטין עם ארומה פירותית והשפעות האופייניות לזני אינדיקה וסאטיבה. סקייווקר מגיע בדרך כלל רק לכ-15% THC, אך הוא מייצר ביעילות השפעה אופורית ואפקט גופני מתון המנמנם ומעורר תיאבון.

השפעה: מצב רוח, מרגיע

טעמים: מתוק, פירות יער, חריף


סקייווקר הוא אחד הפרויקטים המעניינים של יצרנית הזרעים ההולנדית דאץ׳ פאשן. החברה ניסתה לשלב את שני זני האינדיקה הבלתי מנוצחים שלה כדי ליצור אגדת אינדיקה חדשה. הזן הראשון הוא בלוברי (Blueberry) מקורי של די ג׳יי שורט (DJ Short). הזן השני הוא מאזר א שריף (Mazar, Mazar I Sharif), אינדיקה שנולדה בצפון אפגניסטן רגע לפני הפלישה הסובייטית לאזור בשנות ה-70. הכלאת שני הזנים לא ענתה על המטרה שלשמה דאץ׳ פאשן יצאה למשימה זו. עם זאת, היא יצרה גנטיקה היברידית מיוחדת במינה המשלבת את המעלות הבלעדיות לכל זן.

מתוק ופירותי עם תווים חריפים

סקייווקר מאופיין בארומת פירות יער מתוקה המזכירה אוכמניות. בקלות ניתן לחוש בטעמה הניכר של גנטיקת בלוברי המעצבת חלק כל כך דומיננטי בזר הטעמים ובפרופיל הארומטי של סקייווקר. עם זאת, אחרי הטעם הפירותי המתוק ניתן לזהות ארומת קטורת חריפה המזכירה עלי סיגר או עץ אלגום. את החלק הזה בפרופיל הטעם שלו מקבל סקייווקר מגנטיקת מזאר. שלושת הטרפנים הדומיננטיים ביותר בגנטיקת הסקייווקר הם לימונן, לינלול, וקריופילן.

אופורי ומרגיע, בעיקר

סקייווקר הוא זן היברידי עם אפקט המורכב מהשפעות המפורסמות בקרב זני סאטיבה ואינדיקה ביחד. הזן מפורסם בפרופיל קנבינואידי מתון יחסית המייצר בין 13%-15% THC. אולם מטופלים רבים ומנוסים מדווחים על אפקט תרפויטי ניכר המסייע בשיפור מצב רוח, השריית רוגע והפגת מתחים. סקייווקר הוא זן היברידי שרוב השפעותיו שכליות, כלומר הוא לא הולך להדביק אתכם לספה. יחד עם זאת, ראוי לציין שמטופלים מסוימים מדווחים שהזן עורר אצלם מעט עייפות וגם גירה תיאבון במקצת.

מנצח את הצד האפל

סקייווקר הוא תוצאה של פרויקט טיפוח ייחודי של דאץ׳ פאשן שניסו לחבר שתי אגדות אינדיקה מהקטלוג שלהם כדי להוליד אינדיקה אגדית חדשה. התוצאה לא הייתה זן אינדיקה דומיננטי, אלא גנטיקה היברידית ייחודית עשירה בארומה וטעמי אוכמניות עם תווי תבלין חריפים. סקייווקר מייצר אפקט אופורי ומרגיע שלא ידביק אתכם לספה אך גם לא ירחיק אתכם ממנה יותר מדי ויעזור לכם לנצח ביעילות את הצד האפל. 


מצאו מוצרי סקייווקר

T24.4%
C0.1%
אינדיקה
21%-
המלאי אזל
4 out of 5
המחיר המקורי היה: 189 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 149 ₪.
T23%
C0.1%
אינדיקה
13% הנחה
13%-
המלאי אזל
5 out of 5
המחיר המקורי היה: 229 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 199 ₪.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן