מלונאטה

זן מלונאטה קנאביס סאטיבה

THC 21%-25%

סאטיבה

מלונאטה (Melonatta) הוא זן קנאביס בעל אופי סאטיבה דומיננטי שפותח מהכלאת ווטרמלון סקיטלס (Watermelon Skittles) עם למון טרי (Lemon Tree). הוא זן קנאביס צעיר יחסית שפותח ויצא לשוק ב-2018. עם זאת, הצליח להכות גלים בתעשיית הקנאביס האמריקאית ובקרב קהילות מטופלים מסביב לעולם. מלונאטה מפורסם באפקט אופורי שמרומם את מצב הרוח ומקנה אנרגטיות מחודשת להמשך היום. התפרחות שלו מאופיינות בארומה מורכבת בעלת מספר תווים דומיננטיים, ובחוויית צריכה עשירה בטעמי לימון, אורן ואדמה.

השפעה: אנרגטי, אופוריה, משכך כאב

טעמים: הדרי, אורני, אדמתי, חריף


גנטיקת מלונאטה פותחה ב-2018 על ידי חברת גרנדיפלורה ג׳נטיקס (Grandiflora Genetics) הצעירה שממוקמת באוקלנד שבקליפורניה, ארה״ב. כדי ליצור את מלונאטה המגדלים השתמשו בשני זני מקור פירותיים במיוחד; הראשון נקרא ווטרמלון סקיטלס, אינדיקה פירותית שהוכלאה מהצלבת ווטרמלון (Watermelon) עם סקיטלס (Skittles). השני נקרא למון טרי, והוא זן הדרי בעל אופי היברידי שנוצר מהצלבת למון סקאנק (Lemon Skunk) עם סאוור דיזל (Sour Diesel). מלונאטה זכה בגביע הקנאביס מיד עם שחרורו לשוק, דבר שעזר לו לרכוש פופולריות בקליפורניה וכתוצאה מכך גם בקרב קהילות מטופלים מסביב לעולם. 

הדר, אורן ואדמה חריפה

זן מלונאטה נוצר מזנים בעלי אופי ארומטי וחוויית טעם בולטים, ובהתאם גם הוא כזה. הארומה של התפרחות הדרית בעיקרה, אך לאחר עיבוד עולים תווי אורן ואדמה מתוקים וחריפים. חוויית הטעם דומה, מתחילה בטעם הדרי המזכיר לימון טרי וממשיכה לסיומת אורנית – אדמתית בעלת אופי חריף. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים הגנטיקה זו הם קריופילן, לימונן ויומולין

אופורי, אנרגטי ומעודד

מלונאטה הוא זן קנאביס עוצמתי בעל ריכוזי THC גבוהים יחסים שנעים בדרך כלל בין 21% ל-25%, אך נמדדו גם תפרחות עם 27%. יש לו אפקט מעורר וממריץ המתאים בעיקר לשעות היום. ההשפעה מרוממת מצב רוח משרה תחושה אנרגטית ומרעננת ברחבי הגוף. צרכנים מעידים כי בנוסף לאפקט האופורי והממריץ, למלונאטה יש גם פוטנציאל שיכוך כאבים לא מבוטל. הוא מתאים במיוחד למטופלים המתמודדים עם דיכאון, הפרעות קשב וריכוז, מיגרנות, כאבי ראש, כאבים כרוניים קלים עד בינוניים ובעיות מצב רוח. 


מצאו מוצרי מלונאטה

T22.7%
C0%
היבריד
המלאי אזל
T22.5%
C0.1%
היבריד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן