למונגראס

זן למונגראס קנאביס היבריד

THC 15%-18%

היבריד

למונגראס (Lemongrass) המוכר גם בשם למון גז (Lemon Gas) הוא זן קנאביס היברידי שנוצר מהכלאת ג׳לטו (Gelatto) עם למון קוש (Lemon Kush). הוא נולד במחוז הומבולדט שבקליפורניה והפך לבחירה הפופולרית של חוות עסקיות רבות באזור. התפרחת שלו מפורסמות בארומטיות הדרית חזקה ומבנה פריחה המתאים במיוחד למכונות גיזום אוטומטיות. דבר נוסף שהפך אותו לאהוד כל כך בקרב חוות קנאביס מקצועיות הוא עמידותו כנגד עובשים, מחלות ופתוגנים שונים. למונגראס מפורסם בהשפעה ממריצה ומרוממת בעלת פוטנציאל טיפולי למתמודדים עם התוויות שונות. 

השפעה: אנרגטי, אופוריה

טעמים: הדרי, וניל, דיזל


גנטיקת למונגראס נוצרה ב-2019 על ידי קולקטיב המגדלים הומבולדט סיד קומפני (Humboldt Seed Company), חברה מקליפורניה המובילה בתחום פיתוח זני קנאביס. בפרויקט הפיתוח המגדלים הכליאו פנוטיפ ג׳לטו הייחודי שהם מחזיקים עם למון קוש שהם מגדלים. למונגראס התפרסם במהרה בקרב מגדלים מקצועיים רבים באזור בזכות המבנה הנוח לעיבוד של התפרחות ובזכות ארומה וטעם מעולים.

למעשה, ישנם מספר זנים הנקראים למונגראס. הראשון, אותו כבר הזכרנו, נוצר על ידי הומבולטד סיד קומפני. הזן השני נוצרה על ידי אמסטרדם ג׳נטיקס (Amsterdam Genetics) מהכלאת למון אייס (Lemon Ice) עם כושר טנג׳י קוש (Kosher Tangie Kush). בנוסף קיימות גרסאות נוספות שפותחו מצאצאי ווייט ווידו (White Widdow) והינדו קוש (Hindu Kush), אך לא זכו להכרה רבה.

לימון, דיזל ווניל

חוויית הטעם והריח של תפרחות למונגראס היא אחת התכונות הבולטות ביותר בזן. התפרחות הארומטיות מעלות לחלל החדר ניחוח הדרי המזכיר לימון, אך מתחת אליו ניכרים גם תווי אורן, דיזל ונגיעה של וניל. חוויית הטעם עשירה, וגם כן מורכבת מנוכחות הדרית דומיננטית של לימון, דיזל ווניל. הטרפנים הדומיננטיים האופייניים לזן הם מירסן, קריופילן, לימונן ופינן.

מרומם וממריץ

לזן למונגראס ריכוזי THC שנעים בין 15% ל-18%. זהו ריכוז עשיר אך מתאים גם למטופלים חדשים וצרכנים ארעיים המעוניינים להתנסות בקנאביס עתיר THC. יש לו אופי היברידי שמתאים בעיקר בחצי הראשון של היום, אך לא מפריע להירדם. הוא מרומם מצב רוח אופורי, מרכז, מרגיע ומפיג לחצים עודפים. כמו כן למונגראס מתאים בעיקר למתמודדים עם דיכאון, פרקי חרדה והפרעות קשב וריכוז.


מצאו מוצרי למונגראס

T20%
C0.1%
היבריד
המלאי אזל
5 out of 5
269 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן