צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

וואפה

זן וואפה קנאביס היבריד

THC 18%-24%

היבריד

וואפה (Wappa) הוא פנוטיפ היברידי של סוויט סקאנק (Sweet Skunk) בעל אופי אינדיקה דומיננטי. הגנטיקה עתירה במירסן ומפיקה ארומה וטעם עוצמתיים, טרופיים במיוחד ומזכירים מנגו בשל ומתוק. וואפה פותח באמסטרדם, אך זכה בגביעים בארה״ב, קנדה ומדינות נוספות. וואפה הוא זן פופולרי מאוד בקרב חברי קהילת המטופלים בקנאביס רפואי בקנדה, ומספר חברות מתחרות מגדלות ומשווקות אותו במקביל שם. הזן מפורסם בפרופיל קנבינואידי עתיר THC ומקבץ השפעות מרגיע ואופורי שיוריד הילוך במתיקות אבל לא בהכרח ירדים כל מטופל.

השפעה: מרגיע, מצב רוח, ריכוז

טעמים: טרופי, מנגו


וואפה הוא פנוטיפ של סוויט סקאנק שהושבח במשך שנים על גבי שנים כדי לאתר תכונות טעם ספציפיות ואופי הנוטה לאינדיקה. סוויט סקאנק הוא הכלאה של סקאנק (Skunk) עם נורת׳רן לייטס (Northern Lights), ומשם מגיעה נוכחות האינדיקה המתבטאת בוואפה. העבודה הגנטית הממושכת נעשתה על ידי פרדייס סידס (Paradise Seeds) שהביאו לעולם גם את סנסי סטאר ודה לה הייז. וואפה הוא בעצם השבחה גנטית רבת שנים של קו גנטי בראשיתי בעל טעם עוצמתי במיוחד, וחוויית הצריכה של הזן מוכיחה שהעבודה הקשה השתלמה.

מנגו טרופי

פרופיל הטרפנים שמאפיין את הגנטיקה מורכב מפינן, קריופילן, יומולין ומירסן – הרבה מאוד מירסן. התפרחת עצמה מדיפה ניחוח טרופי מתוק עם מעט תווים חריפים ואורניים שלאחר עיבוד נעלמים כמעט לגמרי ומפנים מקום לנוכחות דומיננטית של מנגו. ארומת המנגו ממשיכה גם בטעם דומה שמתלווים לו עוד מגוון גוונים מתוקים ומעט נגיעות חריפות בטעם אורני. זהו זן קנאביס ריחני וטעים במיוחד המעניק חוויית צריכה חלקה ומהנה שנעימה על לשון לא מנוסה ותפתיע גם מטופלים מנוסים.

אופורי ומרגיע

וואפה הוא זן קנאביס עתיר THC, הוא מייצר ריכוז הנע סביב 18%-24% של הקנבינואיד. יחד עם זאת, ולמרות שעל הנייר וואפה מפורסם באופי אינדיקה דומיננטי, הוא מייצר השפעה שתתאים למטופלים מנוסים וחדשים כאחד. הוא לא מרדים או מעייף במהרה, הוא מרומם את מצב הרוח אך בה בעת מרגיע את הנפש ואת טונוס השרירים. הוא מרכז את המוח, מסיר חרדות ומגבלות ומכין את הנהנים ממנו לשיחה מעניינת או סתם זמן איכות עם הסביבה הקרובה. הוא מתאים במיוחד לטיפול בכאבי ראש, מצבי דיכאון וחרדה אך גם מעודד שינה לאחר זמן מה.


מצאו מוצרי וואפה

T19.3%
C0.1%
אינדיקה
ירידת מחיר

חסר במלאי

3.7142857142857 out of 5
199 
T22.4%
C0.1%
אינדיקה
1.5 out of 5
299 
אינדיקה
T17.5%
C0.1%
T23.8%
C0.1%
אינדיקה
2 + 1

מודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.