זן השבוע: מובי דיק (MD)


תג מחיר נוח עם תמורה טובה לכסף חזר להיות הקריטריון המוביל בבחירת תפרחות קנאביס. שינוי זה מקפיץ את מובי דיק של בול פארמה למקום גבוה בטבלת המכירות, שעד כה מנתה בעיקר תפרחות פרימיום ויבוא. האם מובי דיק, התפרחת המוזלת של בול פארמה הוא מוצר הקנאביס המשתלם בישראל השבוע?

היסטוריה

מובי דיק של בול פארמה נחת לראשונה על המדפים בשנת 2016. הוא מוצר קנאביס ותיק יחסית בשוק הקנאביס הרפואי בישראל והיה כאן עוד מימי האסדרה הישנה. זן הסאטיבה של בול פארמה היה מהמוצרים המובילים בקטגוריית T20\C4 לפני כניסתה של קבוצת זנים מיובאים לקטגוריה בקיץ 2020. 

היום, לקראת סופה של אותה העונה, מובי דיק חוזר לדירוג גבוה בטבלת המכירות. הסיבה העיקרית היא היעדר מתחרים ראויים, תג מחיר נוח וכדאיות גבוהה ביחס לעלות שעומדת עתה על 140 ש”ח בלבד. בנוסף למחיר, מובי דיק מציע נגישות. מאז ומתמיד היה מובי דיק אחד הזנים הזמינים לרכישה בקטגוריה, ובכך שמר למטופלים על רצף טיפולי מתמשך.

נראות

פרחי מובי דיק מגיעים בגודל קטן עד בינוני של 1-2 ס”מ בערך. התפרחת מאופיינת מגנטיקת הסאטיבה של הזן – היא אוורירית, מוארכת וצרה ומלאה בטריכומות. הטרימינג לא נעשה בשלמותו, ויש מעט עלווה על התפרחת. התפרחת מאופיינת בשני גוונים עיקריים: ירוק ברושי כהה, וירוק זית מכסיף, בהיר יותר. שערות העלי בצבע כתמתם בהיר. 

קנבינואידים 

מובי דיק מפגין נוכחות בתוך שלושת הקטגוריות של התפרחות עתירות ה-THC בישראל; T20\C4, T15\C3 וגם T10\C2. מבדיקות אוגוסט 2020 עולה כי גרסת T10\C2 נושאת כ-11% THC, ו-T15\C3 החזקה יותר מכילה כ-18% THC. גרסת T20/C4 הנוכחית לעומתן מכילה פחות THC מהציון הקטגוריאלי, ויש לה בממוצע כ-17% THC.

מובי דיק הוא זן סאטיבה דומיננטי עם השפעה ניכרת על תחושות תיאבון. למרות שמובי דיק הוא זן סאטיבה – הוא לא ממריץ בעוצמתיות והוא מתאים לשימוש יום וערב. כמו כן, הזן מומלץ לשיכוך כאבים כרוניים חזקים לאורך היום.

לסיכום

מובי דיק של בול פארמה הוא זן סאטיבה דומיננטי עם תג מחיר נוח ותמורה נאותה למחיר הנדרש עליו. התפרחת נושאת הבטחה לזן חזק בעל השפעה דומיננטית, טעם נעים וריח מתקתק של פירות הדר. מובי דיק מומלץ לשימוש יום ולילה, והינו מתאים במיוחד לטשטוש כאבים והגברת תיאבון.

3 thoughts on “זן השבוע: מובי דיק (MD)

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) אומר:

    זה לא קאנביס זה זבל

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) אומר:

    שיורידו את המחיר ל30 שקל.. זה מה שזה שווה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן