הוואיאן

זן הוואיאן קנאביס סאטיבה

THC 15%-25%

סאטיבה

הוואיאן (Hawaiian) הוא זן בעל אופי סאטיבה דומיננטי שהתפתח בצורה טבעית בהוואי, אך יובא בשלב כלשהו לארה״ב, קנדה והולנד ושם התפרסם. הזן הטרופי הצליח ללכוד את תשומת ליבם של מגדלים רבים במרוצת השנים, והפך לאבן דרך משמעותית בפיתוח זני סאטיבה מפורסמים. הוואיאן התפרסם בתוך קהילות מטופלים רבות בזכות אפקט אנרגטי המתאים לשעות היום ומסייע בתפקוד ועידוד היצירתיות. הוא מפיק תפרחות המדיפות ארומה עדינה המזכירה פרי הדר מתקתק. לעומת זאת מכילים זר תווים טרופיים ניכר, נעים ויוצא דופן.    

השפעה: אנרגטי, יצירתיות, ריכוז

טעמים: טרופי, מתוק, הדרי


גנטיקת הוואיאן פותחה באזור האי הגדול בהוואי, ככל הנראה בסביבות מאונה קיה (Maune Kea) שם היא עדיין צומחת וגדלה באופן טבעי. זהו זן פראי, והיום כבר לא ניתן לומר מי היו זני המקור שממנו הוא נוצר. הוואיאן נדד והגיע לארה״ב, קנדה והולנד בזרעים על ידי תיירים ומגדלים עוד לפני שנת 2000, והפך מהר מאוד להצלחה. מגדלי קנאביס רבים השתמשו בו כזן מקור לפיתוח זני סאטיבה רבים ומוכרים. המפורסמים מביניהם הם הוואיאן דרים (Hawaiian Dream) והוואיאן הייז (Hawaiian Haze). הטעמים הייחודיים שהזן מפיק יחד עם האפקט האנרגטי מסבירים בדיוק למה הם בחרו בו כזן מקור.

טעם טרופי חזק, ארומה דומה ועדינה

הזן הוואיאן מפיק תפרחות קנאביס המעלות לחדר ארומה מתוקה לאט לאט ובעדינות. הארומה המאפיינת את התפרחת מזכירה פרי הדר מתוק עם נגיעת מנגו. על הארומה העדינה מפצה זר טעמים עוצמתי ויוצא דופן. חוויית הטעם של הוואיאן היא אחת הסיבות למשיכה של מגדלים רבים לזן הזה – היא עוצמתית ועשירה בתווים טרופיים מתוקים המזכירים מנגו, אננס והדר. הטרפנים הדומיננטיים הנפוצים בזן הם מירסן, פינן וקריופילן.

אנרגטי, מרומם ויצירתי

לזן הוואיאן ריכוזי THC הנעים בין 15% ל-25%. משום כך, סביר להניח שהתפרחת תתאים גם לצרכנים חדשים המחפשים זני קנאביס עתירי THC. הוא מאופיין באפקט אנרגטי המרומם מצב רוח אופורי, מסייע בריכוז, יצירתיות ותפקוד יומיומי שגרתי. הוואיאן מתאים לשימוש בעיקר בשעות היום ומתאים  מיוחד למתמודדים עם דיכאון, מיגרנות ותשישות.


מצאו מוצרי הוואיאן

T20.3%
C0.1%
סאטיבה
המלאי אזל
3.25 out of 5
279 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן