הדבנד

זן הדבנד קנאביס היבריד

THC 20-27%

היבריד

הדבנד (Headband) הוא זן קנאביס בעל אופי היברידי שנוצר מהכלאת או ג׳י קוש (OG Kush), מאסטר קוש (Master Kush) וסאוור דיזל (Sour Diesel). הזן קיבל את הכינוי שלו בעקבות תחושת לחץ קלה שמורגשת באזור הרקות לאחר צריכתו. הדבנד מרגיע אך לא מכביד באופן מיוחד ולא מרדים במהרה. הוא מפיג חרדות ומנקה את חוט המחשבה, משחרר את השרירים ואף מעודד תאבון. לתפרחות שלו ארומה הדרית ותווי אורן ודיזל שמעשירים אותו בטעם הדרי מתובל.

השפעה: מרגיע, מרפה שרירים, מעודד תיאבון

טעמים: הדרי, דיזל, אורני


קשה לשים את האצבע על המגדל או צוות המגדלים שאחראי לגנטיקה הקלאסית הזו. הומבולדט סיד אורגניזיישן (Humboldt Seed Organization), קולקטיב המגדלים המפורסם מצפון קליפורניה טוען כי מקור הזן הוא בגנטיקה ותיקה יותר שנקראת 707 הדבנד. הם משווקים זן בעל שם דומה שנוצר מאותם זני המקור פחות מאסטר קוש, כלומר – הכלאה של או ג’י קוש וסאוור דיזל בלבד. הגרסה עם שלושת זני המקור פותחה על ידי ריזרבה פריבדה (Reserva Privada), הפנים האמריקאיות של חברת הגנטיקות ההולנדית הוותיקה די אן איי ג׳נטיקס (DNA Genetics). ריזרבה פריבדה טוענת שגם היא חקרה את גנטיקת 707 כשפיתחה את ההדבנד שלה, ושלושת זני המקור שבחרה הפיקו זן כמעט זהה למקור.

הדר, דיזל, אדמה ואורן

הדבנד מפורסם בחוויית צריכה ארומטית עם ניחוחות הדר, אדמה, אורן ואף דיזל שמתחברים לטעם לימוני עם תווים דומים. הארומה של התפרחת הדרית בעיקרה, מזכירה לימון ליים עם תווים אורניים וסיומת דיזל ניכרת שמתווספת לאחר עיבוד הפרחים. חוויית העישון חלקה וטעימה, ממלאת את חלל הפה במגוון תווי הדר ומשאירה טעם אורני לסיומת. הטרפנים האופיניים בהדבנד הם טרפינולן, לימונן, אוסימין, מירסן וקריופילן.

עוצמתי – מרגיע ומעודד תיאבון

הדבנד ידוע בריכוזי THC די גבוהים שנעים בין 20% ל-27%. האפקט שלו מאט את קצב המחשבה והתפקוד ולכן הוא מתאים לצריכה בחציו השני של היום, אך הוא לא מעודד שינה בצורה ניכרת. הדבנד משרה תחושת רוגע עמוקה שמשחררת את טונוס השרירים ברחבי הגוף. תחושת הרוגע מעמיקה לאט לאט, מפיגה חרדות, מעודדת תקשורת ושיחה ולקראת הסוף גם מעודדת תיאבון בריא. זן קנאביס זה מתאים במיוחד למתמודדים עם דכאונות, חרדות ואובדן תיאבון ותחושת רעב.


מצאו מוצרי הדבנד

T22.8%
C0.1%
סאטיבה
40% הנחה
40%-
המלאי אזל
3 out of 5
המחיר המקורי היה: 250 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 149 ₪.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!
דילוג לתוכן